iPhone Ekran Kasadan Ayrıldı: Tamir Fiyatı

Blog sayfasına dönün
iPhone Garantili Kasa Değişimi

iPhone Ekran Kasadan Ayrıldı: Tamir Fiyatı – Merak edilenler

iPhone Ekran Kasadan Ayrıldı: Tamir Fiyatı

iPhone ekran kasadan ayrıldı problemi yere düşürülen veya darbeye maruz kalan cihazlarda sık sık görülmektedir. Bu problemin tamir fiyatı merak ediliyor. Servisimizde 45 dakikada tamamlanan işlemde OEM kalite kasalar kullanılmaktadır.

iPhone Ekran Kasadan Ayrıldı: Tamir Fiyatı
iPhone Ekran Kasadan Ayrıldı: Tamir Fiyatı

iPhone’da Kasa Tamiri Aralık 2020

iPhone’larda ekranın kasadan ayrılması sanılanın aksine nadiren gerçekleşen bir problem değildir. Sorun önce ön panelin gevşemesi ile başlar ve elle yoklandığında kolayca fark edilebilir. Böyle bir durumda yapılabilecek en iyi şey vidaları ya da parçaları bir arada tutan destekleri kırılan paneli daha fazla yoklamaya çalışmamak olacaktır. Ancak bazen işler istendiği gibi gitmeyebilir ve kasa yavaşça iPhone’dan ayrılmaya başlar. Bu durumda CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli bir servisin yardımınıza ihtiyacınız olacaktır.

iPhone’larda panelden ayrılan kasanın tamiri kasa değişimi ile gerçekleştirilir. Kasa baştan aşağı çıkarılarak yenisi ile değiştirilir. Teknisyenlerimiz bu iş için orijinal ekipman üreticisi kalitesinde yedek parçalar kullanırlar. Kasa değişimi ortalama 45 dakika ile 1 saat gibi bir sürede tamamlanır. Süre iPhone modeline bağlı olarak değişir. İşlemde bilgileriniz, fotoğraflarınız veya diğer verileriniz silinmez. iPhone 7 kasa değişimi fiyatı 549 TL iken iPhone 6s Plus kasa değişimi fiyatı 269 TL’dir. Kasanın değiştirilmesi tüm iPhone bileşenlerinin sökülmesi ve yeni kasaya aktarılmasını kapsar.

Telefon Kasa Rengi Değiştirme

Aralık 2020 – iPhone Kasa Değişimi Ücretleri

Model Kasa Değişimi Fiyatı
iPhone SE 199 TL
iPhone 6s 249 TL
iPhone 6 Plus 249 TL
iPhone 6s Plus 269 TL
iPhone 7 549 TL

 

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (3)

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün