iPhone Dokunmatik Entegresi Fiyatı

Ekran Değişiminde Dikkat Edilecek Hususlar

iPhone Dokunmatik Entegresi Fiyatı

Dokunmatik entegresi iPhone’larda en çok arızalanan bileşenler arasında yer alıyor. Biz de “iPhone dokunmatik entegresi fiyatı” başlıklı yazımızda bu bileşenlerin ne kadara değiştirilebileceği hakkında konuşmak istedik.

iPhone Dokunmatik Entegresi Fiyatı

Dokunmatik Entegresi Değişim Ücreti

iPhone dokunmatik entegresi arızalandığında kendini ekranda dalgalanmalar oluşturarak gösteriyor. Bu nedenle kullanıcıların problemin ekran kaynaklı olduğunu düşünerek ekran değişimi yaptırmak isteyebiliyor. Ancak dokunmatik entegresi sorunu farklı şekilde ele alınması gereken bir arıza tipi olmaktadır. Peki iPhone dokunmatik entegresi fiyatı nedir?

iPhone’larda ekran değişimi yaptırmak dokunmatik entegresi arızasını gidermez. Zira sorunun merkezinde Touch IC ismini taşıyan bir entegre yer alıyor. CepMarket olarak Touch IC entegresini değiştirerek iPhone’daki dokunmatik problemini kolayca çözmüş oluyoruz. iPhone’da entegre arızası yaşadığınızı anlamak için dalgalanmaların yanı sıra ekranda gri şeritler olup olmadığına bakabilirsiniz.

iPhone dokunmatik entegresi fiyatı CepMarket’te oldukça uygundur. Tüm değişim işlemi 1 saat gibi bir sürede tamamlanır ve müşteriler dilerse cihazlarını ücretsiz kargo ile gönderip alabilirler. Aşağıda iPhone’ların dokunmatik entegresi fiyatı hakkında bilgi alabileceğiniz tablomuza göz atabilirsiniz. Tabloda iPhone X dokunmatik entegresinden iPhone 6 dokunmatik entegresinden hemen her iPhone’un entegre değişim fiyatı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Android Telefon Arama Yapmıyor

Ocak 2021 – iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi Fiyatı

Model Ürün & Hizmet Ücreti
iPhone X
Dokunmatik Entegresi Değişimi 1000 TL
iPhone 8 Plus
Dokunmatik Entegresi Değişimi 500 TL
iPhone 8
Dokunmatik Entegresi Değişimi 500 TL
iPhone 7 Plus
Dokunmatik Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 7
Dokunmatik Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 6 Plus
Dokunmatik Entegresi Değişimi 400 TL
iPhone 6
Dokunmatik Entegresi Değişimi 400 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!