iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

Blog sayfasına dönün
iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone arka kapak rengi değiştirme işlemi servisimizde konu iPhone kapak değişimi olduğunda başvurulan işlemler arasında yer alıyor. Bu yöntem sayesinde kullanıcılar cihazlarında bambaşka bir renge sahip olabiliyorlar.

iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone Renk Değiştirme İşlemi Aralık 2020

iPhone’larda renk değişimi yaptırmak başta mümkün değilmiş gibi görünebilir. Ancak tam aksine gövde/kasa değişimi veya doğrudan arka kapak değişimi sayesinde bir iPhone’un yepyeni bir renge bürünmesini sağlamak mümkündür. Öyle ki kasaları ya da arka kapakları hasar alan iPhone’larda parça değişimi yaparken müşterilerden özel renk değişimi talepleri alıyoruz. Bu sayede daha farklı ve daha eğlenceli bir cihaza sahip olmak mümkün oluyor.

CepMarket’te tüm arka kapak rengi değiştirme işlemlerinde Orijinal Ekipman Üreticisi parçalar kullanılıyor. Bunlar cihazınızdan çıkarılan arka kapak ile aynı üreticinin ya da fabrikanın elinden çıkan ürünler olmaktadır. Bu sayede değişimden sonra herhangi bir dayanıklılık kaybı, tutuş hissiyatı değişikliği ya da görünüm farklılığı yaşamazsınız. Bu da konu iPhone gibi üst sınıf cihazlar olduğunda önem kazanmaktadır.

Online Telefon Tamir

İşlerinde tecrübeli teknisyenlerimiz bu nedenle iPhone arka kapak rengi değiştirme işlemine fazlasıyla önem ve özen göstermektedir. Süre yaklaşık 1 saattir ve iPhone modeline veyahut servisimizdeki yoğunluğa bağlı olarak küçük farklılıklar olabilir. Birçok müşterilerimiz cihazlarını bizlere ücretsiz kargo ile ulaştırmaktadır. Bu da Kadıköy’deki servisimizden uzakta ikamet edenler için oldukça avantajlı bir hizmettir. Aşağıdaki tabloda renk değişim işleminin maliyetlerini göreceksiniz.

Aralık 2020 – iPhone Kapak Rengi Değiştirme Fiyatı

Model İşlem Fiyat
iPhone 8 Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone XR Arka Cam Değişimi 449 TL
iPhone XS Arka Cam Değişimi 400 TL
iPhone XS Max Arka Cam Değişimi 499 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün