iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone arka kapak rengi değiştirme işlemi servisimizde konu iPhone kapak değişimi olduğunda başvurulan işlemler arasında yer alıyor. Bu yöntem sayesinde kullanıcılar cihazlarında bambaşka bir renge sahip olabiliyorlar.

iPhone Arka Kapak Rengi Değiştirme

iPhone Renk Değiştirme İşlemi Nisan 2021

iPhone’larda renk değişimi yaptırmak başta mümkün değilmiş gibi görünebilir. Ancak tam aksine gövde/kasa değişimi veya doğrudan arka kapak değişimi sayesinde bir iPhone’un yepyeni bir renge bürünmesini sağlamak mümkündür. Öyle ki kasaları ya da arka kapakları hasar alan iPhone’larda parça değişimi yaparken müşterilerden özel renk değişimi talepleri alıyoruz. Bu sayede daha farklı ve daha eğlenceli bir cihaza sahip olmak mümkün oluyor.

CepMarket’te tüm arka kapak rengi değiştirme işlemlerinde Orijinal Ekipman Üreticisi parçalar kullanılıyor. Bunlar cihazınızdan çıkarılan arka kapak ile aynı üreticinin ya da fabrikanın elinden çıkan ürünler olmaktadır. Bu sayede değişimden sonra herhangi bir dayanıklılık kaybı, tutuş hissiyatı değişikliği ya da görünüm farklılığı yaşamazsınız. Bu da konu iPhone gibi üst sınıf cihazlar olduğunda önem kazanmaktadır.

  iPhone Uygulama Gizleme

İşlerinde tecrübeli teknisyenlerimiz bu nedenle iPhone arka kapak rengi değiştirme işlemine fazlasıyla önem ve özen göstermektedir. Süre yaklaşık 1 saattir ve iPhone modeline veyahut servisimizdeki yoğunluğa bağlı olarak küçük farklılıklar olabilir. Birçok müşterilerimiz cihazlarını bizlere ücretsiz kargo ile ulaştırmaktadır. Bu da Kadıköy’deki servisimizden uzakta ikamet edenler için oldukça avantajlı bir hizmettir. Aşağıdaki tabloda renk değişim işleminin maliyetlerini göreceksiniz.

Nisan 2021 – iPhone Kapak Rengi Değiştirme Fiyatı

ModelİşlemFiyat
iPhone 8Arka Cam Değişimi399 TL
iPhone 8 PlusArka Cam Değişimi399 TL
iPhone XArka Cam Değişimi399 TL
iPhone 8 KırmızıArka Cam Değişimi TL
iPhone 8 Plus KırmızıArka Cam Değişimi TL
iPhone XRArka Cam Değişimi449 TL
iPhone XSArka Cam Değişimi400 TL
iPhone XS MaxArka Cam Değişimi400 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir