iPhone Anakart Tamiri Ne Kadar Sürer?

iPhone anakart tamiri ne kadar sürer merak edilen konular arasında yer alıyor. CepMarket’te tüm iPhone’ların (iPhone 5, 6, 7, 8, X ve Pro) anakart tamirlerini yapıyoruz. Tamirler modelden modele ve yapılan işleme göre değişmekle birlikte ortalama 2 ila 3 saat arasında tamamlanır. Peki bu tamirler hangi işlemleri kapsar? Verilerim, fotoğraflarım ve diğer bilgilerim silinir mi? Cihazın performansı parça değişiminden sonra düşer mi? Gelin bu sorulara cevap verelim.

Çok Beklemem Gerekir mi?

CepMarket olarak sektörün en hızlı iPhone anakart tamirlerinden birini yapıyoruz. Kargoyla değişim imkanımız sayesinde gönderim ücreti ödemeden aynı gün tamir yaptırabiliyorsunuz. iPhone anakart tamirlerinde süre yapılan işleme göre değişir ancak genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmış olur ve iPhone kargoyla gönderilmişse hızlıca tekrar kargoya verilir. Böylece Apple servisinde günlerce ve hatta haftalarca bekleyerek zaman kaybetmeniz gerekmez.

iPhone Anakart Değişimi Fiyatı

Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar

  1. Anakart tamirinden sonra ne yazık ki tüm verileriniz silinir ve eğer yedeği yoksa geri getirilemez.
  2. İşlem incelik gerektirdiğinden yalnızca en üst düzey ekipmanlar kullanarak yapılmalıdır.
  3. Her iPhone servisi anakart değişimi yapmaz ve fiyatlar arasında belirgin farklar olabilir.
  4. İşlem iPhone’un ilk günkü performansını değiştirmez, orijinali gibi kalır.

Hangi Durumlarda iPhone Anakart Değişimi Gerekir?

Anakart değişimi elbette bir iPhone’da yapılması istenen son tamirlerden biridir. Çünkü diğer adıyla motherboard olarak da bilinen bu devreler iPhone’unuz için her şey anlamına geliyor. CPU, GPU, RAM, kamera ve diğer tüm parçalar bu devre üzerindedir ve anakartınız arızalanırsa bunlardan herhangi biri çalışmayı durdurabilir. Örneğin, ekranınız açılmayabilir çünkü ekran ışığı devreye girmez ya da RAM’iniz düzgün işlev göstermediğinden iPhone hiçbir şekilde çalışmaz.

Örnek Anakart Videomuz

Güvenilir iPhone Anakart Tamiri

Hızlı ve güvenilir iPhone anakart tamiri için doğru yere geldiniz. Yedek parçalarımız A kalite olup, çıkma ve orijinal parçalarımız da bulunmaktadır. Yere düşen, darbe alan veya suya temas eden bir iPhone’da kolaylıkla anakart arızası oluşabilir. 2006 yılından bu yana verdiğimiz üstün iPhone tamir hizmetleriyle cihazlarınızı ilk günkü performanslarına getiriyoruz.

iPhone X Anakart Değişimi

25 Şubat 2020 – iPhone Tamir Bilgileri

ModelFiyat
iPhone Anakart TamiriSorunuz
iPhone Dokunmatik Entegresi Tamiri 299 TL
iPhone Mikrofon Tamiri 100 TL
iPhone Batarya Tamiri 125 TL
iPhone Kasa Tamiri 129 TL

Garantiniz Var mı?

Garantilerimiz telefon markalarının sunduğu garantilerden farklı değildir. Düşen, kırılan kısacası kullanıcı hatası kaynaklı yaşanan arızalara garanti vermiyoruz. Cihazın hangi hasarlara karşı geleceği ve bozulmadan kalacağı belli değildir. 3 metreden düşüp çalışabilir ya da 10 santimetreden düşerek bozulabilir. Cihazınızı mağazamızda teslim aldıktan sonra sınırsız süre boyunca test edebilirsiniz.