iPhone 8 Telefonumun Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım? iPhone 8’inizin düşürdüyseniz ve ekranı kırıldıysa muhtemelen onarmak isteyebilirsiniz. Parasal durumunuza ve boş zamanınıza bağlı olarak bozuk iPhone 8 ekranını onarmanın ve değiştirmenin birkaç yolu vardır. İşte en kolaydan (ve en ucuz) en karmaşık olana göre.

 

 

 

 

 

Ekran koruyucu alabilirsiniz

Ekranınız paramparça fakat nispeten bozulmamışsa, ekran koruyucu ile arkasındaki kırık parçaları kapatarak potansiyel olarak pahalı bir onarımı durdurabilirsiniz. Bunun geçici bir önlem olduğunu unutmayınız. Ekrandaki çatlakların ekranın parçalanmasını veya parçalarının dağılıp kaybolmasını engelleyebileceğini ama sonunda ekranı değiştirmeniz gerektiğini unutmayın.

 

 

iPhone 8 Plus Cam Değişimi

 

 

iPhone ekranım kırıldı garanti kapsamında mı?

  • iPhone ekran kırılması, çatlaması gibi sorunlar garanti kapsamında değildir.

 

 

iPhone 8 Resmi Servislerinden değiştirebilirsiniz

  • Garanti dışında değişimlerde 2018 yılı fiyatları ile iPhone 8 ekran onarımı 629 TL, iPhone 8 Plus ekran onarımı 719 TL’dir.

 

 

iPhone Teknik Servisi Camınız Kırıldığında Ne Yapar?

iPhone’lerde ekranlarında, ön cam ve iç cam olmak üzere iki cam şekli vardır. Telefonunuz servise ulaştığında ön cam iç cam ayrımına bakılmaksızın komple ekran değişimi yaparlar. Servisin çalışma prensibi böyledir. Tabiki sadece ön camı değiştirse ön cam fiyatı almak yerine daha pahalı olan komple ekran değişimini yapma işlerine gelmektedir. Çünkü minimum 629 TL ücret almaktadırlar.

 

 

 

Sadece Ön Camı Değiştirmek İçin Ne Yapmalıyım?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi sadece ön camı iPhone teknik servislerinde değiştirmeniz mümkün değildir. Ön cam değişimini yapan aracı teknik servisler vardır. Çalışma prensiplerini karşılaştırarak en iyisini bulabilirsiniz. Değişimi yaparken soracağınız en önemli soru, orijinal kalite cam mı takıyor? Böyle bir yol izlerseniz yaklaşık 300 ila 450 TL sadece ön camın değişiminden kaynaklı karınız olmaktadır. Bu değişimi yaparsanız aklınıza şu soru gelecektir. Telefonum garanti kapsamı dışına çıkar mı? Yanıtımız evettir.

 

 

 

iPhone 8 Ekran Değişimi
iPhone 8 Ekran Değişimi

 

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Model Sunulan İşlem Değişim Tutarı
Kargo ÜCRETSİZ Ekran Koruyucu HEDİYE
iPhone 8 Ekran Değişimi Hizmeti 229 TL Satın AL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi Hizmeti 299 TL Satın AL
iPhone 8 Batarya Değişimi Hizmeti 200 TL Satın AL

 

 

 

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız ekranlar dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone 8 Telefonumun Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım?
5 (100%) 5 oy verildi