iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

399.00 TL

iPhone 8 Kırmızı amiral gemisi akıllı telefonu fiyat / performans anlamında dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. 4.7 inç ekranlı telefon 1334 piksele 750 piksel gibi iPhone XR benzeri bir çözünürlüğe sahip. iPhone 8 Kırmızı arka cam kapak değişimi işlemi bu anlamda merak ediliyor.

Stok kodu: iPhone8redArkCam L2M6KXB7 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

Kadıköy Apple telefon tamir servisi CepMarket, 2006 yılından bu yana hızlı ve gelişmiş telefon tamirleri yapmaktadır. iPhone 8 Kırmızı arka kapak değişimi de bu tamirler arasındadır. Bu cihaz kapak malzemesi olarak cam ve çerçeve olarak metal ile geliyor. iPhone 8 Kırmızı arka kapak değişimi işlemi yalnızca 1 saat almaktadır.

Garantili Onarımlar

Profesyonel iPhone 8 Kırmızı teknisyenlerimiz ile CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPhone tamirleri yapıyoruz. Hızlı arka kapak değişimlerimiz ile dilerseniz servisimizde biraz vakit geçirerek cihazınızı kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Arka kapak değişiminin ardından 8 Kırmızı ilk günkü orijinal görünümüne döner. Tamirin fiyatı 399 TL olarak belirlenmiştir.

Sıfır Görünüm

Kadıköy, CepMarket’te 15 yıla yakın süredir telefon tamirleri yapıyoruz. Şimdi bu deneyimimizi iPhone gibi başlıca akıllı telefon markaları için de sunuyoruz. Uzmanlığımız arasında arka kapak değişimi gibi üst düzey ekipmanlar kullanılarak yerine getirilen önemli tamirler de vardır. A kalite parçalarla yapılan bu tamirde bilgileriniz silinmez.

Kargo Ücreti Yok

Cihazınızı Yurtiçi kargo sözleşme numarası olan 578 894 443 ile bizlere ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece İstanbul’u değil tüm Türkiye illerini kapsamaktadır. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

iPhone Tamir Videomuz

iPhone 8 Kırmızı RED Tamir Fiyatları Aralık 2020

Model Değişim Fiyatı
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 RED Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus RED Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL

iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi için 2 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Müşteri

    sanırım ilk değiştirenler denim apple nin servisi 1000 tl isterken cepmarket te 400 tl ye değiştirdim ve oldukça kaliteli tavsiye ederim güvenle alışveriş yapabilirsiniz

  2. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun