iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

399.00 TL

iPhone 8 Plus RED amiral gemisi tasarımıyla en beğenilen iPhone’lar arasında yer alıyor. Cihaz 1920 piksele 1080 piksel çözünürlükle geliyor ve 5.5 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran sunuyor. iPhone 8 Plus Kırmızı arka cam kapak değişimi işlemi bu anlamda merak ediliyor. iPhone 8 Plus RED Arka Cam Değişimi , iPhone 8 Plus RED için arka cam kapak değişim ücreti fiyatı 399 TL dir fiyata kargo dahildir. Mağazamızda 10 ile 45 dk arasında cam değişimi yapılmaktadır.

Stok kodu: iPhone8plsedArkCam 5YM6KX78 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 8 Plus RED Arka Cam Değişimi

Kadıköy Apple telefon tamir servisi CepMarket, 2006 yılından bu yana hızlı ve gelişmiş telefon tamirleri yapmaktadır. iPhone 8 Plus RED arka kapak değişimi de bu tamirler arasındadır. Bu cihaz kapak malzemesi olarak cam ve çerçeve olarak metal ile geliyor. iPhone 8 Plus kırmızı arka kapak değişimi işlemi yalnızca 1 saat almaktadır.

Garantili ve Güvenilir

Profesyonel iPhone teknisyenlerimiz ile CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPhone tamirleri yapıyoruz. Hızlı arka kapak değişimlerimiz ile dilerseniz servisimizde biraz vakit geçirerek cihazınızı kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Arka kapak değişiminin ardından 8 Plus RED ilk günkü orijinal görünümüne döner. Tamirin fiyatı 399 TL olarak belirlenmiştir.

İlk Günkü Görünüm

Kadıköy, CepMarket’te 15 yıla yakın süredir telefon tamirleri yapıyoruz. Şimdi bu deneyimimizi iPhone gibi başlıca akıllı telefon markaları için de sunuyoruz. Uzmanlığımız arasında arka kapak değişimi gibi üst düzey ekipmanlar kullanılarak yerine getirilen önemli tamirler de vardır. A kalite parçalarla yapılan bu tamirde bilgileriniz silinmez.

Kargo Ücreti Ödemeyin

Cihazınızı Yurtiçi kargo sözleşme numarası olan 578 894 443 ile bizlere ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece İstanbul’u değil tüm Türkiye illerini kapsamaktadır. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

iPhone Tamir Videomuz

Aralık 2020 – iPhone 8 Plus Kırmızı (PRODUCT) RED™ Special Edition Tamir Fiyatları

Model Değişim Fiyatı
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus RED Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 RED Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL

iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi için 2 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhabalar telefonum iphone 8 plus (kırmızı), arka camı kırıldı değiştirmek istiyorum.Merak ettiğim konu sizde ki arka camın üstünde iphone yazısının altında (PRODUCT) yazıyor mu ? yani orijinaliyle birebir mi ?

  • Cep Market

   Merhaba; Düşük kalite arka kapaklar kötü ışık rengine sahiptir. Bu arka kapaklarda görüntü daha sarımtırak olmaktadır. Aynı zamanda fazla ışık yaydıklarından hem gözü rahatsız ederler. CepMarket bu anlamda yalnızca OEM kalite arka kapaklar kullanmaktadır. Bu arka kapaklar markaya tedarik edilen orijinal arka kapaklar ile aynı kalitede ürünlerdir.

   NOT: PRODUCT yazısı bulunmaktadır.

 2. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun