Cep Market güvencesiyle Türkiye’nin en hızlı ve uygun iPhone 8 ekran değişimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz operasyonlar sırasında, ekip arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde çalışarak cihazınızın onarımı için ellerinden geleni yapıyor.

 

 

iPhone 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor

Ekran değişimi için tarafımıza gönderilen tüm cep telefonları öncelikle ekip arkadaşlarımız tarafından incelenerek gerekli çalışma için bir yol haritası çiziliyor. Sorunun ne olduğu ve nasıl çözüleceği konusuna karar verilmesi ardından ise ekran değişimi işlemleri başlatılıyor. Cihazınızın ekranını değiştirmeden önce emanet edeceğiniz teknik serviste aşağıda yer alan şartların sağlanıp, sağlanmadığını kontrol ediniz.

  • iPhone 8 ön cam değişimi gerçekleştirmek için profesyonel ve tecrübeli bir Apple ürün teknisyeni olunması gerekmektedir.
  • Tamir ve değişim işlemlerinin gerçekleştirileceği çalışma ortamı gerekli tüm şartları sağlamalıdır.
  • Kullanılacak yedek parçaların orijinal ve 1. Kalite olması gerekmektedir.

iPhone 8 cep telefonunuzun ekranının kırılmasının ardından birçok sebep olabilir. iPhone 8 ekranım neden kırıldı diye merak ediyorsanız en sık karşılaşılan durumları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Elbette bunların başında telefonunuzun yere düşmesi gösterilebilir. Birçok kullanıcı telefonunu yere düşürmesi sonucunda ekranının kırıldığı şikayetiyle tarafımıza ulaşmaktadır.
  • Bunun yanı sıra telefonunuzun ekranına istemsizce uygulamış olabileceğiniz baskılar ya da ekranınız sert bir cisimle etkileşime geçmesi / çarpması sonucu kırılmış olabilir.

Teknik servisimiz tarafından incelenen cep telefonunuzun ekran değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız kısaca şu şekilde açıklayabiliriz;

  • iPhone cihazlar için özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak iPhone 8 ekran kırılması bulunan cihazdan ekran dikkatli bir şekilde sökülüyor.
  • Hasarlı ekranın çıkarılması ardından iPhone 8 ön cam değişimi için kullanacağımız sıfır ve orijinal yeni ekran paketinden çıkartılarak son bir kez gözden geçiriliyor ve temizleniyor.
  • Temizleme işleminin ardından ekran ve camın birleştirilmesini sağlayacak yardımcı ekipmanlar ile yeni cam ekranınıza kusursuz bir şekilde yerleştirilir.
  • Cep Market ekibi tarafından işlemlerin tamamlanması ardından herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmek amacıyla cihaz test edilir ve müşteriye teslim edilir. Tüm bu çalışmalar ortalama 2 saat içerisinde tamamlanır.

 

 

iPhone 8 Ekran Değişimi
iPhone 8 Ekran Değişimi

 

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
Kargo ÜCRETSİZ Ekran Koruyucu HEDİYE
iPhone 8 Ekran Değişimi 229 TL Satın AL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi 299 TL Satın AL
iPhone 8 Batarya Değişimi 200 TL Satın AL

 

 

Apple iPhone serisinin en önemli modellerinden birisi olan iPhone 8 cihazının ekranında meydana gelen hasarların giderilmesi için bizi tercih ederek en uygun iPhone 8 ekran değişimi fiyatı ile hizmet alabilirsiniz. Orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilen değişim için toplamda 229 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Firmamız tarafından tüm Türkiye’den gönderim sağlayabileceğiniz anlaşmalı ve ücretsiz kargo firması bilgisi tarafınıza iletilecek olup, bizzat ofisimizi ziyaret ederek elden teslimat da sağlayabilirsiniz.

Fakat benim farklı bir problemim var, cihazımın yani iPhone 8 iç ekran kırıldı diyorsanız da bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Cihazınızın iç ekranında meydana gelen sorunun giderilmesi ve gerekli değişimin sağlanması için teknik ekibimiz müdahale sağlayacaktır. iPhone 8 cam kırılması ile ilgili tüm sorunlarınız için Cep Market ile iletişime geçebilir ve bilgi talep edebilirsiniz. İzlenmesi gereken yol ve uygulanacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Uygulanacak çalışma sonrasında telefonunuzun ekranı ilk gün olduğu gibi tertemiz ve yeni olacak.

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız ekranlar dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor
5 (100%) 2 oy verildi