iPhone 7 Ekranı Kırıldı değişim fiyatı ne kadar ! sonuçta yeni nesil akıllı telefonların temin edilmesi pek de kolay bir şey değildir. En azından maaşı ortalamanın üzerinde olmayan kişiler için… Maaş her ne olursa olsun çağın gereklerini karşılayan yeni nesil akıllı telefon modellerinin herkes tarafından arzuyla ve iştahla satın alınması gerçeğinı bir kenara atamayız. Ancak yeni nesil akıllı telefonlar arasındaki iPhone 7 gibi bir makineyi aldıktan sonra gözümüz gibi bakmakla da mükellef oluyoruz.

 

 

 

Kaza geliyorum der mi?

 

Elbette ki kimsenin akıllı telefonlarla savaş halinde olduğunu söyleyemeyiz. Eminim ki, sinirlenince 3310’a davranıldığı gibi iPhone 7’e davranıldığını da söylemek pek mümkün değildir. Buna rağmen akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle “telefon ekranı kırıldı” veya “telefon ekranı değişimi” gibi kavram ve hizmetler hayatımıza girdi. Buradan şöyle bir sonuca varmak mümkündür: Her yeniliğin getirdiği faydayla beraber bir de, zahmeti geliyor.

Halen akıllı telefon ekran teknolojisinin kendini yenileyebilen ve tamir edilebilen özelliğe sahip olmaması takdir edilecek bir durum değildir. Hele ki, Dünya’da en çok satan iPhone modelinin ekranlarının kolayca kırılabilmesi ve sonucunda da ekran deneyiminin sıfıra inmesi “pes artık” dedirtecek bir noktaya geldi.

iPhone 7 Ekranı Kırıldı! Her Şey Bitti mi?
iPhone 7 Ekranı Kırıldı! Her Şey Bitti mi?

Kırılmaz cam tesellisi

 

Bununla ilgili şikayetler yerini bulsa da, henüz yeni bir ekran teknolojisine sahip akıllı telefon modelini piyasaya süren kimseler yok. Ki bu alandaki ihtiyacı karşılamak adına uyanık birtakım girişimciler “kırılmaz cam” diyerek teselli mahiyetinde aslında kırılabilecek bir camı piyasaya sürdüler. Bu ürünler her ne kadar camı korusa da, aslında kırılmazlık işlevi diye bir şeyi söz konusu değildir.

 

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı Nedir

iPhone 7 Ekran değişimi için belirtilen fiyatlar için ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı kullanabilir, Havale & Eft yapabilir yada mağazamızdan nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili tüm sorular için 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

229,00 TL 199,00 TL FiyatıSepete Ekle

 

Çözüm kırılanı kırmak

 

iPhone 7 ekran kırıldı deyip, hayıflanmanın bir manası yok. Çözüm, yeni bir ekran almak ve ilk günkü ekran deneyimini yeniden yaşatmak. iPhone 7 ekran değişimi öncesinde de araştırma yapmanız isabetli bir tutum olabilir. Çünkü takılan ekranın orijinal ve iPhone 7 ekran teknolojisine uyumlu olması önemlidir. Aksi durumda, ekrandan elde edilmesi beklenilen işlevlerin söz konusu olması mümkün değildir.

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone 7 Ekranı Kırıldı! Her Şey Bitti mi?
5 (100%) 1 oy verildi