iPhone 8 Plus Cam Değişimi

 

 

iPhone 7 ekran değişimi işlemlerinizi Cepmarket güvencesiyle en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Firmamız bünyesinde yer alan Apple teknik servis uzmanları, cihazınızın hasarlı ekranını dikkatli bir şekilde sökerek yerine orijinal ve sıfır parçayla değiştirerek monteleme işlemi sonrasında kontrolünü sağlayarak tarafınıza ulaştırıyor. Apple cihazlarına uygun olarak üretilmiş olan ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen değişim ve onarım çalışmaları sonrasında ekranınızın güvenliğini sağlamak amacıyla tarafımızca ücretsiz ekran koruyucu hediyesiyle birlikte teslim edilmektedir.

 

 

 

 

iPhone 7 LCD Ekran & Cam Değişimi Fiyatları

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
iPhone 7 LCD Ekran Değişimi 199 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi 169 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi … TL

 

 

iPhone 7 ekran değişimi sırasında cihaz veya cihazlarınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmıyor olup çalışma öncesinde teknik ekibimiz tarafından yedekleme işlemi yapılmaktadır. Yedekleme işlemi sonrasında onarım gerçekleştirilerek herhangi bir veri kaybı yaşanıp yaşanmadığı kontrol edilmektedir. Çok nadir karşılaşılan bir durum olan veri kaybı yaşanması halinde hemen yedeğiniz yüklenerek sorunun önüne geçilmektedir. Veri kaybı dışında cihazınızın herhangi bir bölgesinde fiziksel bir hasarın oluşma ihtimali bulunmamaktadır. Cihazınız özel onarım masası ve ekipmanları aracılığıyla parça sökme ve birleştirme işlemleri sağlanmaktadır.

 

iPhone 7 Ekran Değişimi

 

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı

 

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bir şekilde kargo gönderim imkânı dahil olmak üzere 169 TL dır. Ekran değişimi ücretimiz dahilinde 1. Kalite malzemeler kullanılan parçalar, uzun ömürlü ve garantili olarak teslim edilmektedir. Herhangi bir problem yaşanması halinde çekinmeden bizimle iletişime geçerek durum hakkında şikayetinizi belirtebilirsiniz. En uygun iPhone 7 ekran değişimi fiyatı için Cepmarket’i tercih edebilirsiniz.

 

 

iPhone 7 Ekran Kırılması

iPhone 7 ekran kırılması sonucunda ne yapacağınız konusunda bilgiye sahip değilseniz öncelikle sakin olabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone 7 orijinal ekran parça değişimi hizmetimiz dahilinde, cihazınızın hasar görmüş ekranını büyük bir titizlik ile yerinden sökerek, yedek parçanın yerleştirilmesini sağlıyoruz. Bu işlememiz yoğunluğa bağlı olarak genellikle 30-60 dakika aralığında süren bir çalışma olmakla birlikte kargo yoluyla ulaştırılan ürünlerde kargoya verdiğiniz gün dahil 3 iş günü içerisinde size ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 

 

iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy

İstanbul’da yaşıyor ve Kadıköy’e ulaşım sağlama fırsatınız bulunuyor ise iPhone 7 ekran değişimi Kadıköy de bizzat yüz yüze görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Sizleri ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarak, cihazınızın onarım işlemini 30-60 dakika içerisinde sağlayabilir ve 1 saatten kısa bir süre içerisinde yenilenmiş iPhone 7 orijinal ekranınız ile ayrılabilirsiniz.

 

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı
5 (100%) 1 oy verildi