iPhone 8 Plus Cam Değişimi

 

 

Apple’ın bütçe dostu ve en popüler modellerinden birisi olan iPhone 7 cihazınız bazı olumsuz senaryolar ya da kazalar sonucunda hasar alabilir. Alınan hasar sonucunda iPhone 7 cam değişimi ihtiyacınız bulunabilir. Cihazın ön yüzüne gelebilecek darbeler sonucunda ekranda çatlama veya kırılmalar meydana gelebilirken, sert bir cisim ile sürtünme yaşaması halinde çizilmeler meydana gelebilir. Ekran kırılmamış olmasına rağmen çizikler bulunuyorsa kullanımı olumsuz etkileyeceği gibi görüntü açısından da kullanıcının moralini bozabilmektedir. Bu nedenle iPhone 7 cam değişimi işleminizi Cepmarket güvencesiyle garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz.

 

 

 

 

iPhone 7 LCD Ekran & Cam Değişimi Fiyatları

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
iPhone 7 LCD Ekran Değişimi 199 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi 169 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi … TL

 

 

iPhone 7 Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 7 cam değişimi fiyatı bakımından sizlere en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizden ücretsiz bir şekilde kargoya vererek de yararlanabilirsiniz. iPhone 7 ön cam değişimi fiyatı her şey dahil olmak üzere yalnızca 169 TL dir.

iPhone 7 cam değişimi fiyatı kullanılan malzemeler ve işçilik katıldığında sunulabilecek en uygun fiyattır. Sahte ve kalitesiz malzemelerden üretilen camları tercih ettiğiniz takdirde telefonunuzun camı kısa süre içerisinde tekrardan kırılacaktır. Bu sahte ekranlar kırılmasa dahi kısa sürede kullanılamaz hale gelerek dokunmatikte arıza yaşanması gibi istenmeyen senaryolar ortaya çıkacaktır. Ürünlerimiz uzun süre kullanım garantisinin yanı sıra 1. Sınıf malzemeden üretilmektedir. Teslimat öncesinde telefonunuzun yanına ücretsiz iPhone 7 ekran koruyucu yerleştirilmekte olup cihazınız için ekstra bir koruma sağlanmaktadır.

iPhone 7 Cam Kırılması

iPhone 7 cam kırılması halinde dikkatli davranılması gerekmektedir. Cihazınızın ön yüzünde gerçekleşen bu hasar sonrasında camdan ayrılabilecek parçaların elinizi kesme ihtimali olduğu gibi, cihazınıza zarar vermesi de mümkündür. Bu neden sakin olmalı ve hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Cihazınızın cam değişimi işlemini gerçekleştirmek için teknik ekibimiz her an hazırlıklı olacaktır. Bizzat elden teslim etme şansınız bulunduğu takdirde iPhone 7 cam değişimi ortalama 1 saat kadar sürmektedir. Değişim işlemi sırasında misafirimiz olabilir ve ikramlarımızın yanı sıra sıcak kanlı sohbetimize dahil olabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla ücretsiz bir şekilde tüm Türkiye’den hızlı ve güvenli gönderim sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 CamTamiri

iPhone serisi içerisinde popüler bir model olan iPhone 7 cihazınızın ön camında meydana gelebilecek hatalar ve hasarlar sonucunda kullanılamaz hale gelebilir. iPhone 7 cam tamiri işlemlerimiz yalnızca kırılma veya çizilme gibi problemlerin yanı sıra dokunmatikte gerçekleşen hasarların da onarılması açısından da oldukça önemlidir. Cihazınızın camında yaşanan her türlü sorun hakkında çekinmeden bizimle iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz.

 

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone 7 Cam Değişimi Fiyatı
5 (100%) 1 oy verildi