Kadıköy’de iPhone Ekran Değişimi?

Apple’ın başarılı akıllı telefon ailesi iPhone’larda ekran değişimi her zaman en pahalı parçalardan biri olmuştur. Bundan etkisi olan birçok neden var. Ancak bir iPhone’da en kolay hasar gören parçalarından birisi de ne yazık ki ekranı oluyor. Konu iPhone  olduğunda da durum benzer. Apple’ın en pahalı cihazlarından biri olan iPhone  için ekran değişimi her kullanıcının hatasız bir şekilde üstesinden gelebileceği bir konu değil. Apple her ne kadar son yıllarda telefonlarında kendisinin geliştirdiği özel bir cam koruyucu kullansa da, bu iPhone  ekranının ciddi hasarlar görmesinin önüne geçemiyor. Bunun gibi maliyeti yüksek cihazların tamiri için en doğru mağazayı seçmek oldukça önemli. CepMarket olarak en iyi iPhone  ekran değişimi servisini biz veriyoruz.

iPhone 6S Ekran Değişimi

Hangi Mağaza iPhone Ekran Tamiri Yapar?

Apple’ın en yeni akıllı telefonlarından iPhone X’in ekran değişimi bugün insanlara neredeyse yeni bir akıllı telefon aldıracak kadar pahalı. Neyse ki konu iPhone olduğunda cihazın yaşının da verdiği bir gerekçeyle ekran değişimi o kadar maliyetli olmuyor. Bu iyi haber. Ancak bir de kötü haberimiz var. Eğer bilmiyorsanız söyleyelim; Apple, cihazlarında ekran değişimini garanti kapsamında tutmuyor. Çünkü bunun nedeni basit. Firma size telefonunu satarken ekranının kırılmayacağı garantisini vermiyor. Yalnızca bazı darbeleri emeceğini söylüyor. Kullanıcılarsa yüksek ücretlerden kaçınmak için tamir mağazaları gibi pratik çözümlere yöneliyorlar. CepMarket olarak biz de tam olarak bu işi yapıyoruz. Mağazamız kargo ile ürün tamiri desteği veriyor.

Samsung Note 4 Ekran Fiyatı Sahibinden

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları?

ModelEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX 2600 TL
iPhone XS 2000 TL
iPhone XR 1400 TL
iPhone X 1800 TL
iPhone 8 Plus 250 TL
iPhone 8 240 TL
iPhone 7 Plus 220 TL
iPhone 7 200 TL
iPhone 6S Plus 180 TL
iPhone 6S 170 TL
iPhone 6 Plus 160 TL
iPhone 6 140 TL
iPhone 5S 99 TL
iPhone 5C 99 TL
iPhone 5 99 TL
iPhone SE 130 TL
iPhone 4S 149 TL
iPhone 4 149 TL

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları?

ModelCam Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX 1200 TL
iPhone XS 700 TL
iPhone XR
iPhone X 650 TL
iPhone X Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus 350 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam  399 TL
iPhone 8 300 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 249 TL
iPhone 7 220 TL
iPhone 6S Plus 200 TL
iPhone 6S 190 TL
iPhone 6 Plus 180 TL
iPhone 6 160 TL
iPhone 5S 99 TL
iPhone 5C 99 TL
iPhone 5 99 TL
iPhone SE 130 TL
iPhone 4S 149 TL
iPhone 4 149 TL

iPhone Yedek Parça Tamir Çözümlerimiz?

Destek Verdiğimiz ModellerOnarılabilir Arıza Türleri
iPhone XEkran Değişimi
iPhone X Arka CamCam Değişimi
iPhone 8 PlusLCD Değişimi
iPhone 8 Plus Arka Cam Dokunmatik Değişimi
iPhone 8Baseband Şebeke Çipi Değişimi
iPhone 8 Arka CamDokunmatik Entegresi Değişimi
iPhone 7 PlusÖn Kamera Değişimi
iPhone 7Arka Kamera Değişimi
iPhone 6S PlusKamera Camı Değişimi
iPhone 6SArka Cam Değişimi
iPhone 6 PlusHome Tuşu Değişimi
iPhone 6Touch ID Değişimi
iPhone 5SMikrofon Değişimi
iPhone 5CKasa Değişimi
iPhone 5Mikrofon Soketi Değişimi
iPhone SEArka Kapak Değişimi
iPhone 4SKulaklık Değişimi
iPhone 4Batarya Değişimi
iPhone 3gsAçma Kapama Tuşu Değişimi
iPhone 3gAhize Değişimi
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone Ekranı Nasıl Değiştirilir veya Tamir Edilir?

iPhone  ekran değişiminde dikkat edilmesi gereken birçok farklı nokta var. Öncelikle değişim için kullanılacak yeni ekran düzeneğinde özçekim kamerası, sensörler ve ekran EMI korumasının kurulu bulunması gerekiyor. Eğer bunlar yerlerinde değilse ekranın önce montaja hazır hale getirilmesi gerek. Ardından tek yapılması gereken eski ekranı yerinden çıkartıp beraberinde bulunan ana ekran tuşunu yeni ekrana taşımak olacak. Touch ID ya da yaygın adıyla parmak izi tarayıcısının işlemeye devam etmesi için home tuşunun özenle yerleştirilmesi çok önemli.

Ekran değişimi iPhone’da en dikkat edilmesi gereken konulardan biri. Ekran ünitesi cihazın birçok farklı bileşenine bağlı durumda. Üstünde barındırdığı sensörler her türlü çizilmeye veya kaba kuvvete karşı fazla dayanıklılık göstermeyecek. Elbette tamire başlamadan önce bataryanın da ele alınması gerekiyor. Yüksek dolum seviyesinde olan lityum iyon bataryalar, şarjı yüzde 25’in altında olanlara göre yanmaya veya patlamaya daha meyillidir. O nedenle önce şarjın boşaltıldığından emin olunması gerekiyor. CepMarket olarak iPhone ekran değişimini ne kadar titizlikle ele aldığımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “ekran değişimi nasıl yapılır?”, “Telefon camı değişimi fiyatları ne kadar “gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.