iPhone 6s Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 6S Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 6s Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 6s‘in gövdesinde yalnızca metal ve cam bileşenler kullanılıyor ancak bunun büyük ölçüde cam olduğu söylenebilir. O nedenle yere düşürüp dört bir yanının kırıldığını görmek kullanıcılar için neredeyse an meselesi gibi bir şey.
Apple iPhone 6s ilk kez 2015 Eylül ayında piyasaya sunuldu ve zamanının en pahalı akıllı telefonlarından biri olarak kabul ediliyor. Şimdi iPhone 6s cam değişimi fiyatı konusunda merak ettiğiniz soruları cevaplamak istiyoruz.
iPhone 6S Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 6s’de Cam Değişimi ve Fiyat Tablosu

Apple iPhone 6s, Apple A9 yonga setiyle geliyor ve bu yonga setinin içerisinde altı çekirdekli PowerVR GT7600 grafik birimi kullanılıyor. Bu anlamda iPhone 6s’in sınıfının en güçlü amiral gemilerinden biri olduğu söylenebilir. Kullanıcılar iPhone 6s’lerini olabildiğince dikkatli biçimde kullanmaya çalışıyor ve cihazlarının hasar görmesini istemiyorlar.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi iPhone 6s’in ön kısmı tümüyle cam ve bu anlamda cihaz bir kez ön yüzünden darbe aldığında ciddi biçimde çatlaklar meydana geliyor ve telefonda adeta örümcek ağını andıran ilginç bir görüntü oluşuyor. Biz de iPhone 6s cam değişim ücreti konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. iPhone 6s cam değişimi fiyatı için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

iPhone 6s Cam Değişim Ücreti

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 6s
Kasa Değişimi
iPhone 6s
Ön Cam Değişimi190 TL
iPhone 6s
Batarya Değişimi180 TL
iPhone 6s
LCD Ekran Değişimi200 TL

iPhone 6s Ön Camı Garanti Kapsamına Girer mi?

Apple, kazayla gerçekleşen hasarları garanti kapsamına almadığını web sitesinde açıklıyor. Bunlara ekran ve cam gibi kırılgan bileşenler örnek gösterilebilir. Bu noktada kullanıcılar iPhone 6s‘de cam değişimi fiyatı anlamında neler yapabileceklerini öğrenmek istiyorlar.

  iPhone 6s Ekran Değişimi

CepMarket gibi tamir mağazaları bu iş için biçilmiş kaftan konumunda. Özellikle mağazamızda 12 yıllı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle hizmet verdiğimizi tekrardan belirtmek istiyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir