Kadıköy iPhone Ekran Değişimi

kadikoy iphone ekran degisimi

Kadıköy iPhone Ekran Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri genellikle yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır. Zaten satın alırken yüksek meblağlar ödeyen iPhone sahipleri, ekran değişimi için de yüksek rakamlar ödemek istemezler. Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da ekranı tam olarak korumak için maalesef yeterli olmuyor. Dolayısıyla iPhone kullanıcılarının ekstradan dikkatli olmaları gerekiyor. Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, ekran tamiri için Cep Market gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar. Kadıköy iPhone ekran değişimi için en doğru adreslerden biri Cep Market’tir.

iPhone Ekran Onarımı

Cep Market’te ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere iPhone ekranda dikey çizgiler var, iPhone ekranda piksel hatası, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Cep Market servisimizde iPhone ekran değişimi, son teknoloji özel üretim ekipmanlarının sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmeti verilmektedir. iPhone ekran değişimi ne kadar veya iPhone kırık ekran tamiri ne kadar benzeri sorular tüketicilerin en merak ettikleri konulardan biridir. Cep Market olarak iPhone ekran değişimi için en uygun fiyatları tüketicilerimize sunuyoruz.

iPhone Ekran Değişimi Kadıköy’de Nerede Yapılıyor?

Cep Market’te iPhone’un tüm modellerinin ekran değişimi yapılabilmektedir. Ekran değişimi için teknik servisimize ulaşan iPhone cihazınız Apple teknisyenleri tarafından öncelikle arıza tespit aşamasından geçirilir ve yapılacak onarıma karar verilir. Verilen kararın ekran değişimi yönünde olması halinde, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi işleminin ardından yaptığımız kalite kontrol testinden geçen cihazınız size teslim edilir. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’in merkezine ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimiz sayesinde taşıma ücreti ödemede iPhone ekran değişimini yaptırabilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir: iPhone Yan Sanayi Ekran Sorunları

Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iPhone ekran değişimi için belirtilen fiyatlar için ödeme yöntemi olarak kredi kartı kullanabilir, havale & EFT yapılabilir ya da ödemenizi mağazamızdan nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili tüm sorular için 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  Cep Telefonum Açık ve Görüntü Gelmiyor

iPhone 12 On Cam Kirilmasi Nasil Anlasilir

Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Yaşanır mı?

iPhone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım kullanıcıların merak ettiği sorular arasındadır. Ekran değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla iPhone ekran değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi Gerekli?

Apple yakın zaman önce iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetler olmaması için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başladı. Bu gibi yeni teknolojiler sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla eskiye göre daha az karşılaşmaya başlayabiliriz. Tabii bu ekran veya camınız hiçbir zaman kırılmayacak anlamına gelmiyor. Ekranınız kırıldığında ilk kontrol etmeniz gereken ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığıdır. Çalışıyorsa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır. İç ekranınız sağlamken komple ekran değişimi yaptırmak zorunda değilsiniz. Cep Market gibi özel iPhone servislerinde ön cam değişimi önce ön camın çıkartılması, ekran içindeki ve cihazdaki toz ve kirin arındırılması ve sonrasında yeni ön cam taktırma şeklinde olmalıdır. Böylece iPhone ön cam onarımı en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi ücreti olmadan daha ucuz bir fiyat karşınıza çıkar.

Ayrıca Bakınız: Ekran Değişimi Sonrası Touch ID Çalışmıyor

iPhone Ekran Değişimi Sonrası

Hızlı ve kaliteli ekran değişimi konusunda uzman olan Cep Market’te,  15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde iPhone ekran değişimi işleminiz tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

iPhone ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

  Cep Telefonu Tamiri İstanbul

iPhone ekran değişiminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzu ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerinden geçirir. Bu testlerin ardından cihazınız ilk aldığınız günkü performansında olacak şekilde size teslim edilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz veya tereddütünüz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından iPhone cihazınızda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Garantiniz Varsa İşlemleri Yetkili Servislerde Yaptırın

iPhone ekran kırılması garantiye girer mi sık karşılaştığımız sorulardan arasındadır. Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Garantinizi varsa işlemleri yetkili servislerde yaptırın. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamadığını unutmayın.

Diğer bir önemli konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır.

Buna rağmen, kullanıcılar ekran değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı ekran değişimi arayışına girmektedirler. Bu hususta genellikle tercih edilen Cep Market gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, Cep Market gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus299 TL
iPhone 8240 TL
iPhone X1450 TL
iPhone 7250 TL
iPhone 7 Plus279 TL
iPhone 6s200 TL
iPhone 6 Plus229 TL
iPhone 6s Plus229 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 4149 TL
iPhone 4S149 TL
iPhone SE150 TL
iPhone XS Max1699 TL
iPhone XS1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone 11999 TL
iPhone 11 Pro Max2700 TL
iPhone 11 Pro2500 TL
iPhone X OLED799 TL
iPhone SE 2 20201400 TL
iPhone 6200 TL
iPhone 12 Mini3400 TL
iPhone 123300 TL
iPhone 12 Pro3500 TL
iPhone 12 Pro Max3750 TL
iPhone 134000 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (41)

 • Cep Market Reply

  Merhaba; Kadıköy Söğütlüçeşme Camii karşısında bulunan Teknoway binası 4. kattan hizmet alabilirsiniz.

  27 Haziran 2020 at 19:09
 • Cep Market Reply

  Merhaba; iPhone modellerinde arka cam kapak değişimi gerçekleştirmekteyiz.

  https://cepmarket.com.tr/iphone-arka-cam-kapak-degisimi/

  26 Haziran 2020 at 20:46
 • Cep Market Reply

  Merhaba; iğne ile dokunmatik ekran tamiri farklı ve deneysel bir işlemdir. Ancak belirtelim bu her telefonda işe yaramayabilir ve kesinlikle uzman teknisyenler yardımıyla uygulanmalıdır.

  Ekranın kenar kısmından camın altına iğne sokulmaya çalışılarak dokunmatik ekrana doğru hafifçe bastırılır ve bir süre beklendikten sonra dokunmatiğin tekrar çalıştığı görülebilir.

  Bu işlem eğer dokunmatik ekranın yalnızca cam kısmı zarar görmüşse işe yarayabilir. Aksi halde dokunmatiğin komple değişmesi, yani ekran değişimi yapılması gerekir.

  Cam ile dokunmatik arasına iğneyi geçirirken ekrana daha fazla zarar verme ihtimaliniz de vardır. Bu yöntemin geçici bir çözüm olduğunu belirtelim.

  En iyi yöntem CepMarket gibi bir servise giderek telefonunuzu kolayca tamir ettirmektir.

  14 Haziran 2020 at 23:12
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Dikkatiniz için teşekkür ederiz, düzenleme yapılmıştır.

  9 Haziran 2020 at 19:47
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Bu konuda genel incelemelerin geçerli olduğu kaynakları gezmenizi tavsiye ederiz.

  Örneğin Oppo A9 2020 En Ucuz Fiyat ve Özellikleri Epey.com üzerinden incelenmiş ve 156 oyda 3.2 gibi bir puan almış. Yine aynı şekilde Oppo A9 Yorumları hepsiburada, akakçe, şikayet var gibi sitelerde de incelenebilir.

  Bu konuda sizleri olumlu yada olumsuz yönlendirmek istemeyiz.

  Keyifli günler dileriz.

  28 Mart 2020 at 15:58
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Ekran koruyucular ekranı darbe anında kırılma yada çizilme anında çiziklerden koruma kısmında çoğu zaman başarılı olabiliyorlar. Fakat bazı zamanlarda baskı yada darbe şiddetli olabiliyor, bu bazen yüksekten düşme yada alçaktan düşme gibi ayrıştırılmamalı. İç ekranlar zaman zaman darbe olmadan bile hasar alabilmektedir, hasar sonrasında ise genellikle çözüm LCD panelin değiştirilmesine kadar gidiyor.

  Önce ücretsiz bir tanı ile işlemler başlatılır, gerekli olursa ekran değişimi yapılabilinir. Motorlu kurye burada sizlere yardımcı olabilir.

  Online telefon tamiri noktasında hizmet almak isteyen müşterilerimize CepMarket olarak hızlı ve güvenilir cep telefonu tamirleri yapıyoruz. CepMarket, Kadıköy’de bulunan ve 2006 yılından bu yana cep telefonu tamiri yapan profesyonel bir teknik servistir. Online telefon tamir seçeneklerimiz ile şimdi gelişmiş tamir hizmetlerimizi tüm İstanbul ve Türkiye’ye ulaştırıyoruz.

  Online Telefon Tamir

  Motorlu Kurye ile Alım

  Online telefon tamir hizmetimizde dilerseniz cihazınızı motorlu kuryemiz ile alıyor, Kadıköy mağazamızda tamirini gerçekleştiriyor ve ardından teslim aldığımız adrese veya sizin belirtmiş olduğunuz başka bir adrese motokurye ile tekrar ulaştırıyoruz.

  Online telefon tamir seçeneğimiz özellikle İstanbul’da olup da iş akışının verdiği yoğunluk nedeniyle cihazlarını servisimize getiremeyen müşterilerimiz tarafından oldukça cazip bulunmaktadır.

  28 Mart 2020 at 15:41
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Teknoway mağazasında 4.cü katta Cep Market olarak teknik servis desteği sunmaktayız. iPhone 6S Batarya Değişimi Fiyatı 139 TL’dir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

  2 Şubat 2020 at 14:53
 • Cep Market Reply

  Merhaba; iPhone 8 Ekran Değişimi fiyatı bu anlamda 240 TL’dir.

  https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-8-ekran-degisimi/

  7 Ocak 2020 at 22:52
 • Misafir Reply

  Uygun maliyet demişsiniz ama telefonun neredeyse yarı fiyatına ekran değiştiriyorsunuz

  9 Kasım 2019 at 22:28
 • Cep Market Reply

  Merhaba; İletişim bilgilerimiz hemen aşağıdaki bağlantıda paylaşılmıştır

  https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

  21 Temmuz 2019 at 22:52
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Kadıköy harici şubemiz bulunmamaktadır dilerseniz kargo ile ücretsiz gönderim yaparak onarım işlemlerini hızlı ve sorunsuzca yapıldığından emin olabilirsiniz.

  https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  21 Temmuz 2019 at 22:51
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

  https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.
  Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

  18 Mayıs 2019 at 03:30
 • Cep Market Reply

  Merhaba Samsung a7 2016 batarya değişimi fiyat ve stoklarını mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan öğrenebilirsiniz.

  18 Mayıs 2019 at 03:29
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Whatsapp hattımızdan cihaz resimlerini ulaştırırsanız firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

  18 Mayıs 2019 at 03:28
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Sağ alt tarafta bulunan whatsapp yardım hattımıza cihaz resimlerini ulaştırabilir, tüm sorularınız için detaylı yanıtlar alabilirsiniz.

  Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

  21 Nisan 2019 at 18:39
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Şark soketi değişimi işlemleri 1 saat sürmektedir, lütfen firmamıza gelmeden önce 0216 345 83 84 nolu telefondan anlık yoğunluk hakkında ve stok fiyat bilgisi rica edinin.

  19 Nisan 2019 at 04:23
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Bu konuda whatsapp yardım hattımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  19 Nisan 2019 at 04:20
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Yüzeyde toz kalmaması ve leke olmaması yeterlidir.

  19 Nisan 2019 at 04:20
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Restore bu sorunları çözebilir, restore öncesinde yedek almayı unutmayın.

  Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  25 Şubat 2019 at 23:19
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Sağ altta bulunan WhatsApp yardım hattımızı kullanabilir bu konuda yardım alabilirsiniz.

  25 Şubat 2019 at 23:18
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Firmamızda bazı tür kaplamalar uygulanabilmektedir, detaylar için whatsapp yardım hattımızı kullanabilirsiniz.

  20 Şubat 2019 at 21:51
 • Cep Market Reply

  Merhaba; LCD panelde dokunma sorunu, mürekkep sorunu, çizgi sorunları yaşanmıyor ise sadece ön cam değişimi yeterli olacaktır.

  13 Şubat 2019 at 20:11
 • Misafir Reply

  iPhone 7 plus ekran camını değiştirmek istiyorum sadece camı kadıköy de en yaz 3 5 yere sorgum sizede sormak istiyorum mümkünmü

  15 Ocak 2019 at 18:10
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Firmamız söğütlü çeşme cami karşısındadır, yol tarifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  9 Ocak 2019 at 05:32
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Firmamız size bu konuda yardımcı olabilir, mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşmanız yeterli.

  9 Ocak 2019 at 05:31
 • Cep Market Reply

  Merhaba; iPhone X kulaklık & ahize değişimleri hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz 0216 345 83 84 no lu telefondan 10:00 – 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  3 Ocak 2019 at 20:21
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Firmamız pazar günlerinde de destek vermektedir, fakat yinede siz 0216 345 83 84 no lu telefondan stok , ve süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone 8 Plus Cam Değişimi Fiyatı 399 TL’dir.

  https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-8-plus-cam-degisimi/

  3 Ocak 2019 at 20:18
 • Cep Market Reply

  Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

  https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerinizi bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.
  Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

  3 Ocak 2019 at 20:16
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Bu konu hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz 0216 345 83 84 no lu telefondan 10:00 – 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  3 Ocak 2019 at 20:15
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Bu konu hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz 0216 345 83 84 no lu telefondan 10:00 – 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  3 Ocak 2019 at 20:15
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Bu konu hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz 0216 345 83 84 no lu telefondan 10:00 – 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  3 Ocak 2019 at 20:15
 • Cep Market Reply

  Merhaba; BB MOBİLE B1280 ekran değişimi hakkında teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz 0216 345 83 84 no lu telefondan 10:00 – 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

  3 Ocak 2019 at 20:14
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Firmamızda imei yazma işlemi yapılmamaktadır, bu konuda size yardımcı olamadığımız için üzgünüz.

  Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

  3 Ocak 2019 at 20:12
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 899 TL’dir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

  https://cepmarket.com.tr/urun/xiaomi-mi-8-lite-ekran-degisimi/

  https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  3 Ocak 2019 at 20:12
 • Misafir Reply

  Fiyatları uygun en azından ne ne değil tarif edip yardımcı oluyorlar güven için çalışıyorlar deneyin arayın.

  11 Temmuz 2018 at 04:51
 • Misafir Reply

  İphone 6 ön cam değişimi yaptırmak için mağazanıza gelmeyi Düşünüyorum, iPhone 6 candır!
  Eskiden çekilmiş resimlerim var İçinde önemli bilgilerim var onlara zarar görmez dimi ?

  10 Haziran 2018 at 21:16
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Ekran değişimi sonrası cihaz hafızasındaki verilere herhangi bir zarar gelmemektedir. Bilginize.

   28 Haziran 2018 at 14:27
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Caseman marka Nano Ekran Koruyucularımızın fiyatı 29,90 TL’dir. Bilginize.

  2 Mayıs 2018 at 12:10
 • Misafir Reply

  İphone 6 ekran değişimi yanında hediye ettiğiniz nano ekran koruyucu yu tek olarak almak istesem ne kadar acaba ?

  2 Mayıs 2018 at 10:17
 • Misafir Reply

  Sizde xiaomi yedek parça bulunuyormu ? tamir yapıyormusunuz

  24 Şubat 2018 at 03:44

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir