iPhone ekran değişimi, ekran teknolojisine uyum sağlayan donanımlarla gerçekleştirilerek, telefondaki verilere zarar verilmiyor. iPhone ekran değişimleri uzman tekniker grup tarafından yapılıyor. Modern cihazlarla yapılan değişimler sayesinde telefonların herhangi bir donanımına zarar vermeden değişiklik kısa sürede tamamlanabiliyor. Ancak bazı kurumların cihaz kullanmadan ilgili değişiklikleri yapması, bazı donanımlara zarar vermelerine neden olabiliyor. Ayrıca takılan yeni ekran performansının düşüklüğüne de sebep olabiliyor.

iPhone Ekran Değişimi Kadıköy’de Nerede Yapılıyor ?

iPhone Ekran Değişimi Kadıköy‘de mağazamızda 45 Dk içinde tamamlanmaktadır. Firmamız, İstanbul ve İstanbul dışından talepleri karşılayabilecek operasyon merkezinde her model ve markanın ekran değişimlerini yapabiliyor. Uzmanlar tarafından yapılan değişikler, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşerek kontrol ediliyor. Yapılan kontrollerden geçen telefonlar hemen sahiplerine teslim ediliyor. iPhone modellerinin ekran değişim çözümleri için de firmamızla irtibat kurulabilir.

Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

iPhone Ekran değişimi için belirtilen fiyatlar için ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı kullanabilir, Havale & Eft yapabilir yada mağazamızdan nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili tüm sorular için 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları Kadıköy

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone X 999 TL 2099 TL
iPhone X Arka Cam 300 TL
iPhone 8 Plus 399 TL 399 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam  300 TL
iPhone 8 299 TL 299 TL
iPhone 8 Arka Cam 299 TL
iPhone 7 Plus 249 TL 299 TL
iPhone 7 249 TL 275 TL
iPhone 6S Plus 229 TL 229 TL
iPhone 6S 199 TL 199 TL
iPhone 6 Plus 199 TL 199 TL
iPhone 6 179 TL 145 TL
iPhone 5S 139 TL 139 TL
iPhone 5C 149 TL 149 TL
iPhone 5 139 TL 139 TL
iPhone SE 189 TL 189 TL
iPhone 4S 129 TL 129 TL
iPhone 4 129 TL 129 TL

Ekran Koruyucu Hediye

Yenilemeden sonra ekrana yönelik baskıların meydana gelmesi, kırılma ve çatlamaların tekraren yaşanmasına neden olabilir. Dolayısıyla daha hassas bir kullanım alışkanlığının kazanılması ekranların korunmasını sağlayacak en iyi yöntemdir. Henüz hiçbir marka ve model tarafından asla zarar görmeyecek bir ekran teknolojisi tasarlanmamıştır. Bundan ötürü firmamızdan alınan çözümden sonra da ekranları korumaya yönelik ekran koruyucu sana tarafınıza hediye ediliyor.

Caseman Nano Ekran Koruyucu

Ekran Kırıldı Ne Yapmalıyım

Yanlış kullanım veya yaşanabilecek kaza anlarında çizik, çatlama gibi istenmeyen durumların oluşması ekran deneyiminin zayıflaması anlamına geliyor. Dolayısıyla yapılması gereken şey, dikkatli kullanmak ve baskı gibi durumlarla ekranı zorlamamaktır. iPhone ekran değişimi yapmak da mümkündür. Çiziklerin çoğalması veya çatlamaların söz konusu olması halinde ekran değişimleri yapılarak ekrandaki bozukluk giderilebilir.

Kargo ile Ekran Değişimi

 

Kargonuzu videodaki gibi hazırlayıp Yurtiçi Kargo şubesine giderek 222 839 228 şözleşme no üzerinden gönderin

Elimize ulaşan cihazınızın tamiri aynı gün tamamlanıp geri gönderilmektedir.

Detaylar için bilgi 0216 345 83 84

Ekran Gelmiyor Görüntü Yok

Telefonunuzun Ekranı mı Kırıldı ? İş dünyası daima bir koşuşturma içinde. Hatta bilirsiniz çoğu zaman başımızı kaşıyacak vaktimiz dahi olmaz. Hay aksi! bunca işin gücün arasında bir de iPhone’unuzun ekranı mı kırıldı?

Şimdi “aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz” anonsu sizi arayanları fazlasıyla strese sokmuştur bile! Peki ya mailleriniz, mesajlarınız? Üzgünüm ama artık tüm bunlar kırık ekranlı bir iPhone’un içinde çaresizce yeniden açılmayı beklemekte… Şimdi sorular silsilesi beyninizi kemirmeye başlamıştır bile. Mesela, en yakın servis nerededir? Kullanılan ürünler acaba orijinal mi? iPhone’umun tamiri kaç gün sürer? Bilgilerim, resimlerim, şirket yazışmalarım çalınır mı?

Kadıköy’ de en yakın ekran değişimi nerede yapılır? Güvenilir mi?

Diye düşünmenize fırsat vermeden dilerseniz aynı gün içinde ekran değişimi yapıp onarım sonrası testlerini yapıp cihazınızı geri teslim ettiğimizi belirtelim. Dilerseniz Kadıköy Söğütlü Çeşme şubemize gelin misafirimiz olun siz çayınızı yudumlarken biz yanınızda gözlerinizin önünde güvenli bir şekilde ekran değişiminizi yapalım. Bilgilerim, resimlerim, şirket yazışmalarım çalınır mı? Sorusunu da böylelikle yanıtlamış olalım.

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone Ekran Değişimi Kadıköy
5 (100%) 15 oy verildi