iPhone 5 Ön Cam Değişimi

iPhone 5 Ön Cam Değişimi

150.00 TL

iPhone 5 cam değişimi fiyatı CepMarket servisimizde 150 TL olarak belirlenmiştir. iPhone 5 cam değişimi işlemi ortalama 1,5 saat gibi bir sürede tamamlanır. İşlemde cihazınız ilk günkü orijinal görünümüne kavuşur.

Stok kodu: iPhone 5 Cam EBVZJ4YJ Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 5 Cam Değişimi

Apple ilk büyük ekranlı iPhone’ları arasında yer alan iPhone 5, 4.0 inç paneliyle hem uygun video görüntüleme hem de makul video oyun deneyimi sunuyor. Cihazlarından kolayca vazgeçmek istemeyen müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyor ve onlar için iPhone 5 cam değişimi işlemleri yapıyoruz. iPhone 5 ön cam değişiminde tüm tamir sadece 1,5 saatte tamamlanmış olur ve birçok müşterimiz cihazlarını aynı gün içerisinde teslim alma imkanına sahip olurlar.

Aynı Gün iPhone 5 Cam Değişimi

CepMarket teknik servisimiz 2006 yılından bu yana Kadıköy’de telefon tamir hizmetleri veren gelişmiş bir akıllı telefon onarım mağazasıdır. Mağazamızda her marka telefon üzerinde uzmanlaşmış teknisyenlerimiz bulunuyor. Apple teknisyenlerimiz iPhone tamirlerini üstlenir ve iPhone 5 cam değişimi için de durum aynı. iPhone 5 ön cam yenileme işlemi oldukça uygun fiyatlıdır ve A kalite parçalarla yapılarak performanstan ödün verilmez.

iPhone 5 Cam Değişiminde Uygun Fiyat

Uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir iPhone 5 cam değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize aynı gün içerisinde cihazlarını teslim alma olanağı sunuyoruz. Müşterilerimiz hem Kadıköy mağazamıza gelerek cihazlarını teslim etmeyi seçebiliyor hem de dilerlerse Türkiye’nin herhangi bir yerinden telefonlarını bizlere ücretsiz Yurtiçi kargo ile ulaştırabiliyorlar. Bunun için 578 894 443 Yurtiçi sözleşme numarasını kullanmaları yeterli oluyor. İşlemde cihazınız ilk günkü orijinal görünümüne kavuşur ve hem kozmetik hem de performans anlamında hiçbir değişiklik olmaz.

iPhone 5 Tamir Fiyatları 22 Eylül 2020

ModelÜcreti
iPhone 5 Cam Değişimi
150 TL
iPhone 5 Ekran Değişimi
150 TL
iPhone 5 Batarya Değişimi
149 TL
iPhone 5 Mikrofon Değişimi
110 TL
iPhone 5 Kasa Değişimi
129 TL
iPhone 5 Ön Kamera Değişimi
60 TL

iPhone 5 Ön Cam Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu