iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

2,700.00 TL

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi fiyatı 2700 TL’dir. Onarım tamamlandıktan sonra ekran renk skalası, parlaklık düzeyi ya da dokunmatik tepki süresi orijinali gibi değişmeden kalır.

Bu fiyat orijinal ürün fiyatıdır.

Yan sanayi ürün fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Stok kodu: iPhone 11 Pro Max Ekran 42UMZQHQ Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

Apple’ın son zamanlarda piyasaya sunduğu en büyük ekranlı ve en performanslı cihazlardan biri olan iPhone 11 Pro Max hem ekran çözünürlüğü hem de ekran renk kalitesi tarafında kullanıcılarını fazlasıyla tatmin ediyor. CepMarket’te iPhone 11 Pro Max ekran değişimi yapıyor ve bu işlemi sadece 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamış oluyoruz. Birçok müşterimiz cihazlarını aynı gün içerisinde teslim almış oluyor.

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor?

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi işleminde uzman Apple teknisyenlerimizin profesyonel deneyimlerinden yararlanıyoruz. Teknisyenlerimiz cihazınızı inceler ve ekran hasarının yanında başka herhangi bir hasarı olup olmadığından emin olur. Ücretsiz hasar tespit işleminin ardından iPhone 11 Pro Max ekran değişimine geçilir ve tamirden sonra uygulama, resim, video ve mesajlar gibi benzer veriler kesinlikle silinmez. Müşterilerimiz ayrıca Türkiye’nin her yerinden cihazlarını bizlere 578 894 443 Yurtiçi sözleşme numaramızla ücretsiz bir şekilde ulaştırma imkanına sahipler.

Uygun Fiyatlı ve Hızlı iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

2006 yılında Kadıköy’de hizmet hayatına başlayan CepMarket işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servistir. Bugüne kadar sayısız iPhone’un ekran değişimini gerçekleştirdik. Bu anlamda iPhone 11 Pro Max gibi daha yeni cihazlara da tam tamir desteği sağlıyoruz. Onarım tamamlandıktan sonra ekran renk skalası, parlaklık düzeyi ya da dokunmatik tepki süresi orijinali gibi değişmeden kalır.

iPhone 11 Pro Max Tamir Fiyatları Kasım 2020

Model & Hizmet Ücreti
iPhone 11 Pro Max Cam Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi
2700 TL
iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Pro Max Mikrofon Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Pro Max Home Tuşu Değişimi
Sorunuz

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun