iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

(1 müşteri incelemesi)

3,500.00 TL

iPhone 11 Pro ekran değişimi fiyatı servisimizde yalnızca 3500 TL’dir. CepMarket gibi on yılların tecrübesine sahip Apple teknik servislerinde iPhone ekran değişimi yaptırmanın en büyük avantajlarından biri cihazınızın garantisinin asla bozulmamasıdır.

Stok kodu: iPhone 11 Pro Ekran 5MQBBVSC Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

Apple’ın en yeni ve en güçlü telefonları arasında yer alan iPhone 11 ailesi yine iddialı görüntü kalitesi, ses deneyimi ve de kamera performansı ile öne çıktı. iPhone 11 Pro bu ailenin en kompakt versiyonunu temsil ediyor. Sadece 5.8 inç ekranı ile tek elle kullanım noktasında neredeyse rakipsiz bir cihaz. CepMarket servisimizde iPhone 11 Pro ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir parça değişimi servisleri sunuyoruz.

Hızlı ve Güvenilir iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

  • iPhone 11 Pro ekran değişiminde CepMarket olarak 2006 yılından bu yana sürdürdüğümüz telefon teknik servis deneyimini tamirlerimize yansıtıyoruz.
  • Yalnızca alanında en profesyonel Apple teknisyenleri tarafından yerine getirilen iPhone 11 Pro ekran değişimi 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.
  • 578 894 443 Yurtiçi sözleşme numaramız sayesinde Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo kabul ediyoruz.

Ekran Değişiminden Sonra Görüntü Kalitesi

Aynı gün ve çoğu zaman cihaz teslim alındıktan sonra aynı saat içerisinde tamamlanan iPhone 11 Pro ekran değişiminde cihazınızın görüntü kalitesi asla değişmemektedir. Maksimum ekran parlaklığı ya da dokunmatik hissi ve dokunmatik tepki süresi gibi faktörler değişmeden orijinali gibi kalmaya devam eder. Bunda kullandığımız en üst düzey A kalite yedek ekranların doğrudan etkisi bulunuyor.

Garantim Bozulur mu?

CepMarket’te ve CepMarket gibi on yılların verdiği telefon tamir tecrübesine sahip Apple teknik servislerinde iPhone ekran değişimi yaptırmanın en büyük avantajlarından biri de cihazınızın garantisinin asla bozulmamasıdır. Apple birkaç yıl önce güncellediği garanti sözleşmesi ile artık üçüncü parti servislerde yapılan ekran değişiminin garantiyi bozmayacağını söyledi. Bu da uygun fiyata, daha ucuz ve hızlı iPhone 11 Pro ekran değişimi yaptırmak isteyen herkes için iyi haber!

iPhone Ekran Değişimi Videosu

iPhone 11 Pro Tamir Fiyatları 6 Nisan 2020

Ürün ve HizmetFiyat
iPhone 11 Ön Cam Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Ekran Değişimi
3500 TL
iPhone 11 Batarya Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Mikrofon Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Kasa Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi
800 TL

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit