iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad dokunmatik değişimi fiyatı merak edilen konular arasında yer alıyor. Servisimizde Huawei ve Samsung ya da iPhone gibi cep telefonlarının yanı sıra iPad tamirleri de yapıyoruz. Dokunmatik değişimi bunlardan biridir.

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad dokunmatik değişimi CepMarket’te gerçekleştirilen başlıca iPad tamirlerinden biridir. Bu işlemde arızalanan iPad ekranı tamir edilir. iPad artık normal şekilde kullanılamamaktadır; dokunmatiği hatalı basmakta ya da dokunmaları hiç algılamamaktadır. Böyle durumlarda dokunmatik değişimi şart olur. Ancak dokunmatik kendi başına değiştirilebilen bir parça değildir. CepMarket teknisyenleri bunun yerine doğrudan ekran değişimi yaptırır.

iPad ekran değişimi beraberinde dokunmatiğin de değişmesini sağlar. Zira yedek ekranlar dokunmatik ile gömülü halde gelirler. O nedenle dokunmatiğin ayrı olarak değiştirilmesi işlemi mümkün değildir. CepMarket’te iPad Air, iPad 2 ya da iPad Pro gibi tabletlerin ekran yani dokunmatik değişimi yapılmaktadır. Bunun için yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanıyor ve ucuz yedek ekranlara asla yanaşmıyoruz. Bunlar uzun vadede düşük performans gösteren ürünlerdir.

  En Ucuz Telefon Tamiri

iPad dokunmatik değişimi 1 saatte tamamlanır ve işlem ücreti Apple’ın aldığı ücretlere göre belirgin oranda daha düşüktür. İşlem süresi de oldukça kısadır. Müşterilerimiz günlerce beklemez, cihazlarını aynı saat içerisinde geri alabilirler. Dokunmatik değiştikten sonra bilgileriniz silinmez, dokunmatik hassasiyeti azalmaz ya da artmaz.

Nisan 2021 – Telefon Batarya Değişimi Fiyatları

ModelBatarya Değişimi
Apple iPad Air 2399 TL
iPhone 8 Plus199 TL
Samsung Galaxy Note 9270 TL
iPhone 7 Plus199 TL
LG G5 TL
Samsung Galaxy S8 Plus240 TL
Lenovo K6 TL
iPhone 7 Batarya179 TL
Sony Xperia Xa Ultra TL
Samsung Galaxy J7 Prime150 TL
Samsung Galaxy C7150 TL
Asus Zenfone 2 Laser TL
Asus Zenfone 6 TL
Huawei Mate 8150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir