iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad dokunmatik değişimi fiyatı merak edilen konular arasında yer alıyor. Servisimizde Huawei ve Samsung ya da iPhone gibi cep telefonlarının yanı sıra iPad tamirleri de yapıyoruz. Dokunmatik değişimi bunlardan biridir.

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad dokunmatik değişimi CepMarket’te gerçekleştirilen başlıca iPad tamirlerinden biridir. Bu işlemde arızalanan iPad ekranı tamir edilir. iPad artık normal şekilde kullanılamamaktadır; dokunmatiği hatalı basmakta ya da dokunmaları hiç algılamamaktadır. Böyle durumlarda dokunmatik değişimi şart olur. Ancak dokunmatik kendi başına değiştirilebilen bir parça değildir. CepMarket teknisyenleri bunun yerine doğrudan ekran değişimi yaptırır.

iPad ekran değişimi beraberinde dokunmatiğin de değişmesini sağlar. Zira yedek ekranlar dokunmatik ile gömülü halde gelirler. O nedenle dokunmatiğin ayrı olarak değiştirilmesi işlemi mümkün değildir. CepMarket’te iPad Air, iPad 2 ya da iPad Pro gibi tabletlerin ekran yani dokunmatik değişimi yapılmaktadır. Bunun için yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanıyor ve ucuz yedek ekranlara asla yanaşmıyoruz. Bunlar uzun vadede düşük performans gösteren ürünlerdir.

Ekran Sararması Morarması Garantiye Girer mi?

iPad dokunmatik değişimi 1 saatte tamamlanır ve işlem ücreti Apple’ın aldığı ücretlere göre belirgin oranda daha düşüktür. İşlem süresi de oldukça kısadır. Müşterilerimiz günlerce beklemez, cihazlarını aynı saat içerisinde geri alabilirler. Dokunmatik değiştikten sonra bilgileriniz silinmez, dokunmatik hassasiyeti azalmaz ya da artmaz.

Ocak 2021 – Telefon Batarya Değişimi Fiyatları

Model Batarya Değişimi
Apple iPad Air 2 399 TL
iPhone 8 Plus 199 TL
Samsung Galaxy Note 9 270 TL
iPhone 7 Plus 199 TL
LG G5 200 TL
Samsung Galaxy S8 Plus 240 TL
Lenovo K6 199 TL
iPhone 7 Batarya 179 TL
Sony Xperia Xa Ultra 150 TL
Samsung Galaxy J7 Prime 150 TL
Samsung Galaxy C7 150 TL
Asus Zenfone 2 Laser 150 TL
Asus Zenfone 6 150 TL
Huawei Mate 8 150 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!