Apple iPad 2 Batarya Değişimi

Apple iPad 2 Batarya Değişimi

299.00 TL

Apple iPad 2 Batarya Değişimi Fiyatı 299 TL’dir.  Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

Stok kodu: iPad 2 Batarya PEWWHEH5 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

Apple iPad 2 batarya kategorisinde 6930 mAh değere sahip. Bu tablet iOS işletim sisteminin düşük pil tüketimi sayesinde geniş pil ömrü sunabilmekte. Ancak bataryalar arızalanabilir veya zamanla maksimum kapasitelerini kaybedebilirler. Kadıköy, CepMarket’te iPad 2 batarya değişimi işlemi yapıyoruz.

Apple iPad 2 Batarya Değişimi

iPad 2 batarya değişimi CepMarket teknik servisimizde 1 saatte yapılmaktadır. İşlemin fiyatı Apple teknisyenlerimiz tarafından 299 TL olarak belirlenmiştir. Tamirde daima Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) ya da A kalite yedek piller kullanıyoruz. Böylelikle iPad 2 tabletiniz yeniden ilk günkü pil ömrünü sunmaya başlamış oluyor.

Uzman Servisimiz

Tüm batarya değişimleri CepMarket’te oldukça kısa sürede tamamlanır. iPad 2 pil değişimleri profesyonel Apple teknisyenlerimizce yerine getiriliyor. Uzman tamirlerimiz parça ve işçilik garantilidir. Pil değişimi bittiğinde cihazınız baştan sona test edilir ve onarımın problemsiz geçtiğinden emin olunur.

Garantili Onarımlar

iPad 2 batarya değişimlerini Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla yaptırabilirsiniz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız ile 578 894 443 numarasını kullanarak gidişte ve dönüşte taşıma ücreti ödemezsiniz. Ücretsiz kargolar hem İstanbul hem de diğer tüm illeri içine almaktadır. Kadıköy servisimizde hızlı ve güvenilir iPad tamirleri yapıyoruz.

Apple iPad 2 Tamir Fiyatları 19 Ekim 2020

ModelDeğişim Fiyatı
Apple iPad Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi399 TL
Apple iPad Air Batarya Değişimi399 TL
Apple iPad 4 Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 3 Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 3 Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 2 Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 2 Batarya Değişimi299 TL

Apple iPad 2 Batarya Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu