Günlük hayatımızın bir parçası olmayı başarmış ve gün boyu elimizden düşmeyen cep telefonları için kılıf seçimi yaparken yalnızca tasarım açısından dikkate almamalıyız. Kılıfın kalitesine dikkat ederek gerçekten 1. Kalite bir malzemeden üretim gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine bakmamız gerekli. Huawei P20 Pro kılıf çeşitlerimiz ile sizlere 1. Sınıf hammaddeler ile üretimi gerçekleştirilen kılıf modellerimizi sunuyoruz.

Malzeme kalitesi bakımından başarısız olan ürünler telefonunuzda istediğiniz korumayı sağlamayacağı gibi ufak bir darbede dahi telefonunuza zarar gelmesine sebep olabilir. Bunun yanı sıra sahte ve kalitesiz ürünler genellikle sağlığınız açısından da bazı riskler oluşturabilmektedir. Tüm gün elinizde direk temas halinde olacağı için 1. Sınıf malzemelerden üretilmiş bir telefon kılıfı tercih etmelisiniz.

 

 

 

Huawei P20 Pro Kılıf

 

 

 

Huawei P20 Pro Kılıf

Huawei tarafından tüketiciler için sunulmuş başarılı bir cep telefonu modeli olan P20 Pro için üretilmiş olan ve cihazla bütünleşerek tam uyum içerisinde sunulan kılıf modellerimiz ile telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz. Huawei P20 Pro Kılıf çeşitliliğimiz sayesinde her zevke uygun bir tasarımın yanı sıra telefonunuzun güvenliğini garanti altına alabilirsiniz.

 

Kılıflar İçin Buraya Tıklayınız
 

 

 

 

Huawei P20 Pro Ekran Koruyucusu
Huawei P20 Pro Ekran Koruyucusu

Huawei P20 Pro Ekran Koruyucusu

P20 Pro cep telefonunuzun kasasını ve çevresini koruma altına alabilmek için kaliteli bir kılıf tercihinin yanı sıra korumanız gereken bir alan daha bulunuyor. Telefonunuzun ekranı yani camı olası bir darbe halinde çatlayabilir, anahtar vb. metal, sert maddeler aracılığıyla rahatlıkla çizilebilir. Bu durumun önüne geçmek için kaliteli bir Huawei P20 Pro ekran koruyucu almanız gerekmektedir.

 

Huawei P20 Pro Ekran Koruyucusu İçin Buraya Tıklayınız
 

Huawei kırılmaz cam ürünlerimiz telefonunuzun ekranı için üst düzey bir koruma sağlayarak olası gelebilecek darbelere karşı kaliteli ve esnek yapısı sayesinde darbeyi emerek orijinal telefon ekranına ulaşmasını engelliyor. Telefonunuzu sık sık yere düşüren biriyseniz veya ağır bir işte çalışıyorsanız ekranınızın kırılmasını eminim istemezsiniz. Bu gibi durumların yaşanmasını önlemek adına Huawei kırılmaz cam satın alabilir, cep telefonunuzun camını koruma altına alabilirsiniz.

 

 

Huawei P20 Aksesuarları
Huawei P20 Aksesuarları

 

 

Huawei P20 Aksesuarları

Telefonunuzun kullanım alanını genişletmek, daha rahat ve kolay bir kullanım sunmak ve ek özellikler ekleyebilmek için sizlere birbirinden değerli Huawei P20 aksesuarları sunuyoruz. Ürünlerimizi inceleyerek, telefonunuzu geliştirebilmek ve ona yeni özellikler katabilmek için aksesuarlar alabilirsiniz.

 

Sizler için en uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri sunmaya çalışarak, faturalı ve garantili bir şekilde aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz aksesuarlarda herhangi bir problem olması, uyuşmaması veya hoşunuza gitmemesi halinde ücretsiz bir şekilde değişim ve iade imkanlarından yararlanabilirsiniz.

 

Tüm Aksesuarlar İçin Buraya Tıklayınız

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Huawei P20 Pro Kılıf – Ekran Koruyucusu – Aksesuarları
5 (100%) 4 oy verildi