Huawei Arka Cam Kırıldı: Değişimi ve Tamir Fiyatı

Huawei Arka Cam Kırıldı

Huawei Arka Cam Kırıldı

Samsung’tan sonra en popüler akıllı telefon markası olan Huawei, ülkemizde de sıkça tercih edilen markalar arasında yer alıyor. CepMarket bu cihazların tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir ve arka cam değişimi bunlardan yalnızca biridir.

Huawei Arka Cam Kırıldı: Değişimi ve Tamir Fiyatı

Huawei Arka Cam Değişimi Nisan 2021

Cam arka kapaklara yalnızca üst sınıf premium cihazlarda rastlanmaktadır. Bu malzemeden üretilen arka kapaklar genellikle iyi bir tutuş hissi ve görünüm verirler. Arka camlar özellikle iPhone telefonlarla meşhur olmuştur ve Huawei gibi şirketler bunları zamanla örnek almıştır. Her ne kadar hissiyat ve görüntü anlamında ilgi çekici olsalar da bazı dezavantajları da yok değil. Bunların başında kolay hasar almaları geliyor.

Cam arka kapaklı bir telefonu bir kez düşürdüğünüzde eğer arka tarafı üzerine temas ederse çatlaması, çizilmesi veya benzer şekilde kırılması işten bile değildir. Cam arka kapaklar alüminyum ve plastiğe kıyasla çok kolay parçalanır. Bu da bir süre sonra değişim işlemi yaptırmayı gerektirir. Resmi servislerde Huawei arka cam değişimi yüksek fiyatlardan yapılmaktadır. Ancak CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli teknik servislerde bu kimi zaman yarıya kadar inmektedir.

  iPhone Arka Kapak Yapıştırma

Huawei arka cam kırıldı şikayetiyle mağazamıza gelen müşterilerimize 45 dakika içerisinde arka cam değişimi yapıyoruz. Servisimiz tüm Huawei telefonlara arka cam değişimi yapabilmektedir. İşlemde yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanıldığından tamirden maksimum verim alınır. Teknisyenlerimiz arka camı değiştirirken verilerinizin silinmeyeceğinden emin olur. Bunun için cihazı işlem başlamadan yedekler. Bu anlamda Huawei Mate P20 Lite ya da Huawei Mate 10 Lite arka cam değişimi 149 TL’dir.

Nisan 2021 – Huawei Kırık Arka Cam Ücretleri

ModelYapılan İşlemFiyatı
Huawei P20 Lite
Arka Cam Değişimi149 TL
Huawei Mate 10 Lite
Arka Cam Değişimi149 TL
Huawei P30
Arka Cam Değişimi300 TL
Huawei Mate 10 Pro Arka Cam Değişimi149 TL
Huawei P20Arka Cam Değişimi149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

 • Misafir Reply

  Merhabalar ben yeni Huawei p 30 lite telefonu aldım ama küçük kardeşimin telefonun bir bölümünü kırması ile zarar gördü bunu satın aldığım yerde onarım yapma hakkım var mıdır acaba

  20 Ocak 2020 at 01:09
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Satın alım yaptığınız anda bazı firmalar ek bir ödeme ile özel kasko hizmeti sunmaktadırlar, böyle bir hizmet aldıysanız şartları gereği darbe, sıvı teması, yada çalıntı gibi durumlarda cihaz değişimi yapılabiliyor.

   Fakat hiçbir firma cihaz garanti içindeyken bile hasar ve darbelere karşı garanti vermemektedir.

   20 Ocak 2020 at 01:34

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir