HTC Telefon Servisi İstanbul

Blog sayfasına dönün

HTC Telefon Servisi İstanbul

2006 yılından bugüne İstanbul’da telefon tamiri yapan CepMarket aynı zamanda sayısız HTC telefonu onarmıştır. HTC telefonlarda ekran, batarya, mikrofon ve kamera değişimi yapıyoruz. İstanbul HTC telefon teknik servisi olarak CepMarket’te tüm HTC telefonlara tamir desteği sunulmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir HTC Telefon Servisi

İstanbul HTC telefon servisi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan CepMarket’te tüm telefon tamirlerimiz parça ve işçilik garantilidir. HTC teknik servis ekibimizle siz mağazamızda beklerken cihazınız çok kısa sürede onarılmış olur. İstanbul’da HTC onarımları değişkenlik gösterirken CepMarket’te daima en düşük fiyat politikasını benimsiyoruz ancak kaliteden de ödün vermiyoruz.

İstanbul’da A Kalite HTC Parçaları

CepMarket’te İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye HTC telefon parça değişim ve tamir hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinden cihazınızı mağazamıza ücretsiz kargoyla gönderip alabilirsiniz. Aynı şekilde İstanbullu müşterilerimiz de ücretsiz Yurtiçi Kargo anlaşmamızdan yararlanabilirler. Tüm yedek parçalarımız A kalitededir ve tamirin ardından performansta herhangi bir değişiklik olmaz.

Gezici Tamir

Desteklenilen cihazlar HTC U Ultra’dan HTC One M9, Desire 620 ve daha fazlasına kadar uzanmaktadır.

Örnek Tamir Videomuz

26 Eylül 2020 – HTC Teknik Servis Ücretleri

ModelEkran Değişimi Fiyatı
HTC One M9
299 TL
HTC Desire 620289 TL
HTC Desire 610279 TL
HTC Desire 820279 TL
HTC Desire 626279 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün