HTC Dokunmatik Çalışmıyor

HTC Telefon Teknik Servis

HTC Dokunmatik Çalışmıyor

HTC dokunmatik çalışmıyor sorunu kolayca çözülebilir. Dayanıklılıkları ile bilinen HTC akıllı telefonları sanılanın aksine rakipleri gibi kolay kırılan ekranlara sahiptir. Yalnızca dokunmatiği çalışmadığı için bir HTC telefonu çöpe atmaya kalkışmak böyle bir durumda yapılabilecek en kötü şeydir.

Telefon Ekranı Kendiliğinden Çatlar mı?

HTC Dokunmatik Değişimi

HTC dokunmatik çalışmıyor problemi kalıcı bir durum değildir. Daha doğrusu çözüme kavuşturulabilir. Dokunmatik, görüntüden sorumlu LCD ekranlara gömülüdür ve oldukça ince olan bir katmandır. Bu katman ayrı olarak değiştirilemez ancak LCD ekran değişimi ile dokunmatik yenilenebilir. Bu durumda HTC ekran değişimi gerekli olacak demektir.

HTC ekran değişimi işlemini 2007 yılından bu yana İstanbul, Kadıköy’deki mağazasında hizmet vermeyi sürdüren işinde fazlasıyla tecrübeli CepMarket mağazası aracılığıyla yaptırabilirsiniz. HTC ekran değişimi veya HTC dokunmatik değişimi servisimizde sadece 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanır. Geleneksel servislerde bu günleri hatta haftaları bulmaktadır.

CepMarket’te HTC ekran değişimi işlemleri garanti kapsamına alınır. Dokunmatik çalışmıyor problemi ortadan kaldırıldıktan sonra eğer ters giden bir durum olursa size verdiğimiz fatura ile mağazamıza dönüş yaptığınız müddetçe garanti hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekranların nasıl ve ne şekilde kırıldıkları net olmadığından, garantimiz arızalı parçaları kapsamaktadır.

Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi

HTC dokunmatik çalışmıyor problemi ekran değişiminin yanı sıra telefonu elden çıkararak da çözülebilir. CepMarket gibi servisler ikinci el HTC telefonlar almaktadır. Telefonunuzun ne kadar hasarlı olduğu önemli değildir. Teknisyenlerimiz onarılabilir olduğuna karar kıldığı müddetçe dokunmatiği çalışmayan telefonunuzu satın alıyoruz. HTC cihazınızı nakite çevirdikten sonra dilerseniz servisimizden yeni veya ikinci el başka bir telefon satın alabilirsiniz.

Ocak 2021 – HTC Dokunmatik Değişimi Fiyatları

Model İşlem Fiyat
HTC One M9 Ekran Değişimi 299 TL
HTC Desire 616 Ekran Değişimi 299 TL
HTC Desire 626 Ekran Değişimi 279 TL
HTC Desire 728 Ekran Değişimi 339 TL
HTC One M7 Ekran Değişimi 299 TL
HTC One M8 Ekran Değişimi 299 TL
HTC A9 Nano Ekran Değişimi 39.90 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!