Hasanpaşa iPhone Teknik Servis

Kadıköy’e bağlı Hasanpaşa’da iPhone teknik servis hizmeti almak isteyen müşteriler soluğu CepMarket’te alıyor. CepMarket 2006 yılından bu yana telefon teknik servisi hizmeti veren, Türkiye’nin en tanınmış iPhone onarım merkezlerinden biridir. Servisimizde alanında uzmanlaşmış, profesyonel Apple iPhone teknisyenlerimiz ile hızlı ve güvenilir iPhone tamirleri yapıyoruz. Hasanpaşa iPhone teknik servisi olarak teslim aldığımız cihazları aynı gün, hatta aynı saat içerisinde onararak müşterimize teslim etmiş oluyoruz.

Hasanpaşa iPhone Servis Adresi

CepMarket bu anlamda hem en hızlı hem de en hesaplı iPhone teknik servisleri arasında yer alıyor. Hasanpaşa iPhone teknik servisi, Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722, Kadıköy adresinde yer almaktadır. iPhone teknik servisi mağazamız, merkezi konumu itibariyle İstanbul’un her noktasına her gün çeşitli iPhone tamiri hizmetleri vermektedir. Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde müşterilerimiz dilerse iPhone cihazlarını bize taşıma ücreti ödemeden ulaştırıyor.

  • İlk iPhone’dan bu yana İstanbul ve Türkiye’ye iPhone tamirleri yapıyoruz.
  • Hasanpaşa, tamirlerimizin kapsama alanı dahilinde ve müşterilerimiz burada iPhone ekran değişiminden, cam değişimine; hoparlör değişimi ve batarya değişiminden anakart değişimine kadar uzanan geniş tamir olanaklarından faydalanabiliyor.
  • Hasanpaşa’nın ilk iPhone teknik servisleri arasında yer alıyoruz.
Telefonda Karanlık Ekran Sorunu

15 Yıla Yakın Deneyim

15 yıla yaklaşan telefon teknik servis deneyimlerimizi müşterilerimize hızlı, güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı iPhone tamirleri yaparak yansıtıyoruz. Teknik servis hizmetlerimizden yararlanan Hasanpaşalı müşterilerimiz tekrar ilk günkü orijinal performansına dönen bir iPhone’a sahip olmanın keyfini yaşıyor. iPhone’larını aynı gün tamir ettirmek isteyen müşterilerimiz Hasanpaşa mağazamıza telefon ederek rezervasyon yaptırabiliyor.

Sizlere Nasıl Ulaşabilirim?

Hasanpaşalı müşterilerimiz iPhone teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak üzere bizlere 7/24 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirler. Aynı zamanda yukarıda yer alan telefon numaramızdan anında merak ettikleri soruları bizlere iletebilirler. Servisimiz konumu itibariyle kolay ulaşım sunmaktadır.

1 Nisan 2020 – Hasanpaşa iPhone Teknik Servis Tamirleri

ModelFiyat
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi 229 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi 350 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi 650 TL
iPhone 7 Kamera Değişimi 450 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi 199 TL