General Mobile Servis Kadıköy

İstanbul Kadıköy ilçesinde en uygun fiyatlı General Mobile servisini bulmaya çalışıyorsanız daha fazla bakmanıza ihtiyaç yok. 12 yılı geride bırakan deneyimi ile CepMarket Kadıköy General Mobile servisi 2006’dan bu yana faaliyet gösteriyor.

General Mobile Servis Kadıköy
General Mobile Servis Kadıköy

Kadıköy’de General Mobile Servisi

General Mobile bütçe dostu akıllı telefonlar olarak biliniyor. General Mobile telefonunuzda eğer can sıkıcı bir problem yaşıyorsanız CepMarket servisimiz size en iyi uzman desteğini sunacaktır. İstenmeyen kazalarla hep karşılaşıyoruz ve bunlar General Mobile telefonunuzda bazı kalıcı, ciddi sorunlara neden olabiliyorlar.

Örneğin, tıpkı General Mobile kamera arızası gibi. Tecrübeli General Mobile servisimiz cihazınızda ücretsiz hasar tespiti yaparak size akıllı telefonunuzda ne gibi problemlerin olduğunu söyleyebilir. Ardından en uygun fiyatlı GM parça değişimi seçeneğini sunar.

Servisimiz Kadıköy‘deki aynı mağazasında bulunuyor ve en güncel General Mobile’lardan daha eski olanlarına kadar tüm modellerde değişim işlemi yapıyor. CepMarket tüm tamir işlemlerini her zaman uygun fiyatla sunmaya gayret eder. General Mobile yedek parçaları göre daha ucuzdur. Yeterli bütçeyi denkleştiremeyen müşterilerimizin olabileceğini göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi uygun fiyatla verdiğimizden emin oluyoruz.

Samsung S5 Ekran Değişimi Ucuz

CepMarket çalışanlarımız General Mobile tamirlerini siz beklerken bitirmiş olur. Çoğu tamir 30 dakikayı geçmemektedir. Diğer mağazalarda yerine göre haftaları bile bulmaktadır. Tüm sorularınız için Kadıköy General Mobile servisi CepMarket’e telefon edebilirsiniz.

6 Nisan 2020 – General Mobile Batarya Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
General Mobile Gm5 PlusBatarya Değişimi 150 TL
General Mobile Discovery EliteBatarya Değişim 150 TL
General Mobile Discovery AirBatarya Değişim 150 TL
General Mobile Discovery 4GBatarya Değişim 150 TL
General Mobile Discovery 2Batarya Değişim 150 TL
General Mobile Discovery 2 MiniBatarya Değişim
General Mobile GM 8Batarya Değişim
General Mobile GM 6Batarya Değişim
General Mobile DiscoveryBatarya Değişim
General Mobile 4G Android OneBatarya Değişim