Galaxy Note 9 Amoled Yanığı Çözümü

Samsung Galaxy Note 9 telefonlarda görülen Amoled yanığı problemini ele alacağız. Sorunu çözmek için gereken adımlara yer verdik.

Galaxy Note 9 Amoled Yanığı

Samsung Note 9’da Amoled Yanığı

Samsung Galaxy Note 9’da Amoled yanığı problemi düşünülenden yaygındır. Çünkü sorun Amoled ekranların doğasında vardır. Ancak çözümü basittir. Çünkü yapmanız gerekenler ekran değişimi ve cihaz sıfırlaması olarak sıralanır.

Note 9 Ekranındaki Renkli İz Nasıl Geçer?

Cihaz sıfırlamasında öncelikli olarak Note 9’u baştan aşağı yedekleyin. Bunu Samsung’un kendi yazılımını kullanarak yapabilirsiniz. Web sitesinden ücretsiz şekilde indirilebiliyor. Note 9’u Google Drive’a da yedekleyebilirsiniz ancak internetizden harcayabilir. Ardından telefonu Ayarlar ekranından sıfırlayın ve baştan kurun. Sonra yedekten geri dönün ve sorun düzelecek mi gözlemleyin.

iPhone X Ekran Değişimi

Başka Çözüm Yolları Var mı?

Note 9 ekran yanığı sorununda eğer yazılımsal adımlar işinize yaramadıysa o halde donanımsal çözümlere başvurmanız gerekecek. Zira çoğunlukla ekran değişimi yapılmaktadır. Note 9 ekran yanığı ya da diğer adıyla Amoled yanığı hemen her zaman yalnızca ekran değişimi ile düzeltilir.

Tamirden Sonra Bilinmesi Gerekenler

  1. Note 9 ekran değişimi sonrasında bilgileriniz (uygulamalar, video, fotoğraf vb) silinmez. Ekran değişiminde tuş kilidiniz dahi açılmaz.
  2. Tamirden sonra dokunmatik hissiyatı, hızı ya da ekran parlaklığı değişmez.
  3. Ekran değişiminden sonra koruyucu cam hediyemizdir.

Örnek Bir Video

Garantiniz Var mı?

Tüm tamirlerimizde parça ve işçilik garantimiz vardır. İşlem süremiz 1 saattir. Yani cihazınızı servisimize getirdikten sonra 1 saat içerisinde teslim alma şansınız bulunuyor. Cihazınızı teslim aldıktan sonra servisimizde dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız hemen anında ücretsiz değişim sağlıyoruz.

22 Eylül 2019 – Samsung Galaxy Note 9 Tamir Bilgileri

ModelFiyat
Samsung Galaxy Note 9 Ekran Değişimi 1399 TL
Samsung Galaxy Note 9 Cam Değişimi 750 TL
Samsung Galaxy Note 9 Arka Kamera Camı Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy Note 9 Batarya Değişimi 299 TL
Samsung Galaxy Note 9 Arka Kapak Değişimi 199 TL
iPhone Ghost Screen Çözümü

Amoled Yanığını Kargo ile Tamir Ettirmek

Note 9 telefonlarda kargo ile Amoled yanığı tamiri yapan birkaç servisten biriyiz. Kargolarımız ücretsizdir. Bu sayede hiç bir şeyden endişe etmeniz gerekmez. Onarılan Note 9 size geri kargolandığında yine ücret alınmamaktadır. Eğer kargolanan üründe bir sorun varsa hemen servisimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz.