Flex Değişimi

Flex Değişimi

Flex Değişimi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de telefon tamiri yapan CepMarket’te Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple ve Oppo teknisyenlerimizle her türlü akıllı telefon markasının parça değişim ve onarım işlemlerini yerini getiriyoruz. Flex kablolar telefonlarda anakartta üretilen görüntünün ön paneldeki ekrana aktarılmasından sorumlular. Flex’in hasar görmesi cihazınızın artık görüntü veremeyeceği anlamına gelebilir.

Hızlı ve Güvenilir Flex Değişimi

  • CepMarket’te hızlı ve güvenilir flex değişimi yapıyoruz.
  • Ekran değişimine gerek kalmadan yalnızca flex kabloyu değiştirerek görüntü vermeyen cihazınızı onarıyoruz.
  • İşlem ekran değişiminden çok daha hesaplı olup, yalnızca gelişmiş ekipmanlara sahip tecrübeli servisler tarafından yapılmaktadır.
  • CepMarket bu sayılı telefon servisleri arasında.

Uygun Fiyatlı, Ucuz Flex Kablo Değişimi

CepMarket servisimizde her bütçeden müşterimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için esnek parça değişimi seçenekleri sunuyoruz. Flex değişimlerinde sıklıkla en uygun fiyatlı tamirler yapıyoruz. Huawei, Samsung, LG, Xiaomi, Apple iPhone ve daha birçok markada ekranı görüntü vermeyen flex kablosu hasarlı cihazlarda uygun fiyatlı flex kablo yenileme seçeneği sunuyoruz. Peki tamirler ne kadar zamanda tamamlanmaktadır?

Flex Değişim Süresi ve Merak Edilenler

Flex değişiminde önce hasarlı, bozuk flex kablonun yerinden alınması gerekir. Bunun için gelişmiş ekipmanları olan deneyimli teknik servislere güvenmek isteyeceksiniz. Servisimizde 15 yıla yakın süredir telefon tamiri yapan profesyonel telefon onarım ekibimiz bulunuyor. Bu anlamda flex değişimi yalnızca 1 saat almaktadır ve işlemde bilgileriniz silinmemektedir. Yine fotoğraflarınız, kişi bilgileriniz ve mesajlarınız olduğu gibi kalır. Görüntü vermeyen veya yanlış renk gösteren ekranınız tekrar ilk günkü haline döner.

Size Nasıl Ulaşabilirim

Flex değişimi anlık stok ve fiyat bilgisi için 0216 345 83 84 no’lu telefondan servisimizi arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Flex Değişimi kategorisi isimli bu bölümde cep telefonunuzda Flex değişiminin detaylarına değindik. Konu hakkında merak ettiğiniz diğer her şey için her zaman bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride güncelleme yapılıyor olabilir, aramanız sonuç vermiyorsa destek hattımız 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizleri arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!