Evde Telefon Tamiri

Blog sayfasına dönün
Telefon WiFi'ye Neden Bağlanmaz?

Evde Telefon Tamiri

Evde telefon tamiri bugün CepMarket teknik servisimize uğrayamayan tüm müşterilerin sıklıkla talep ettiği servisler arasında yer alıyor. Evde telefon tamiri ile sizin için uygun olan herhangi bir zamanda telefonunuzu yerinizde yani evinizde onarıyoruz. 2006 yılından bu yana telefon teknik servisi olarak hizmet verdiğimiz Kadıköy’de şimdi de evde telefon tamirini başlattık. Profesyonel teknisyenlerimiz ile müşterilerimize kolay, hızlı ve uygun fiyatlı tamir seçenekleri sunuyoruz.

Evde Telefon Tamiri Nasıl Gerçekleşir?

Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket’te evde telefon tamiri yapıyor ve bunu Huawei, Apple, Samsung veya Xiaomi gibi markalar üzerinde uzmanlaşmış teknisyenlerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz belirttiğiniz adrese belirttiğiniz saatte gelerek cihazınızı yanı başınızda tamir ediyor. Bu serviste, ekran değişimi, pil değişimi ya da kasa değişimi gibi işlemler ortalama 25 dakika ila 1 saatte biter.

  • Tüm tamirlerde A kalite ve isteğe bağlı orijinal parçalar kullanılır.
  • Belirttiğiniz ev adresinize, belirttiğiniz saatte gelinir.
  • Teknisyenlerimiz cihazınızı en kısa sürede onarır ve ardından testlerini yaparlar.
  • İşlemden sonra cihaz performansınız değişmez.
Nişantaşı Telefon Tamiri

Yerinde Tamir

Hızlı, Kolay ve Uygun Fiyatlı

Tüm evde telefon tamiri hizmetlerinde CepMarket olarak parça ve işçilik garantisi vaat ediyoruz. Evde tamirin en büyük yararı iş yoğunluğu içerisinde veya benzer sebeplerle Kadıköy servisimize gelemeyen müşterilerimizin cihazlarını evlerinde tamir ettirebiliyor olmalarıdır. Bir diğer önemli avantaj ise cihazınızdaki verilerin gizliliğinden endişe etmenize gerek kalmıyor olmasıdır.

Arayın Gelelim

Tüm evde telefon tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri 0537 958 02 02 numaramız üzerinden arayabilir veya aynı zamanda WhatsApp teknik destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Bize daima Instagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Tamir Videomuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün