En Uygun Kadıköy Cep Ekran Değişimi

En uygun Kadıköy cep ekran değişimi hizmeti almak isteyen müşterilerimize CepMarket olarak semtin en iyi telefon tamir hizmetini sunuyoruz. Kadıköy telefon tamircileri yönünden zengin bir nokta olduğundan bu noktada en uygun fiyatlı ekran değişimini yapan cep servisini bulmak başta zor olabilir. Ancak merak etmeyin zira 15 yıla yaklaşan telefon tamir tecrübemizle müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz.

Kadıköy Cep Ekran Değişimi

  • Kadıköy cep ekran değişimi tarafından en uygun hizmetleri sunan CepMarket 2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapmaktadır.
  • Servisimizde Huawei, Apple, Samsung, Nokia, Xiaomi ve Oppo gibi markaların ve diğerlerinin ekran değişim işlemlerini yapıyoruz.
  • Hızlı, profesyonel ve güvenilir Kadıköy cep ekran değişimi için her zaman bize güvenebilirsiniz.
  • Ekran değişim uzman teknisyenlerimiz tarafından en gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanlarla yapılır.

En Uygun Fiyatlar

Konu cep ekran değişimi olduğundan uygun fiyat da önem kazanıyor. Ekran değişimleri telefonlardaki en yüksek fiyatlı tamir seçeneklerinden biridir. Bu anlamda gelişmiş ekipmanlara ve gelişmiş tamir tekniklerine sahip uzman Kadıköy telefon servisleriyle çalışarak normalden çok daha uygun fiyatlı cep ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Kadıköy fiyatlarımız markaların resmi servislerine kıyasla yarı fiyatına kadar daha uygun olabilmektedir.

En Uygun Ekran Değişimi

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize hem doğrudan Kadıköy servisimize gelerek hem de ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimizi kullanarak ulaşabilir ve en uygun cep ekran değişimi işlemlerini yaptırabilirsiniz. Tüm cep ekranı değişimi yalnızca 1 saat kadar sürmektedir ve tahmin edebileceğiniz gibi oldukça hızlıdır. Kargoyla değişimde hem gidiş hem de dönüşte taşıma ücreti ödemezsiniz.

2 Nisan 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

ModelFiyat
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1345 TL
LG G5 Ekran Değişimi 229 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi 1199 TL
HTC One M9 Ekran Değişimi 299 TL