En İyi ve En Hızlı Ekran Değişimi Merkezi Kadıköy

CepMarket, en iyi ve en hızlı ekran değişimi merkezi Kadıköy denildiğinde akla gelen ilk servisler arasında yer almaktadır. CepMarket teknik servisimiz 2006 yılından bugüne Kadıköy’de hizmet vermeye devam eden az sayıda mağazadan biri. Markamız, en iyi ve en hızlı telefon tamirlerinde müşteri memnuniyetini daima en ön planda tutmasıyla biliniyor.

Kadıköy, Ekran Değişimi Merkezi CepMarket

  • Özellikle İstanbul’da güvenebileceğiniz bir ekran değişimi merkezi bulmak kolay olmayabilir.
  • Birçok marka var ve hangileri arasında seçim yapacağınıza karar vermek kafa karıştırıcı gelebilir.
  • Ancak merak etmeyin, çünkü CepMarket olarak 15 yıla yakın bir süredir telefon ekran değişimleri yapıyoruz.
  • En iyi ve en hızlı ekran değişimi merkezi Kadıköy denildiğinde servisimiz bu nedenle akla ilk gelen isimlerden biri oluyor.
iPhone'dan iPhone'a Rehber Aktarma

Hızlı, Güvenilir ve Profesyonel

Hız günümüzün önemli konularından biri. İnsanlar telefonlarının tamir edildiğini görmek için günlerce beklemek istemiyor. CepMarket servisimiz bunun farkındadır ve en hızlı ve en iyi ekran değişimi merkezleri arasında yer alarak müşterilere bulabilecekleri en güvenilir ve en profesyonel hizmetlerden birini sunar. Siz de servisimizin gelişmiş ekran değişimi seçeneklerinden yararlanmak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Kadıköy’de Ekran Değişimi Merkezi

Ekran değişimi merkezleri telefon ekran değişimleri üzerine uzmanlaşmış, yüksek deneyim sahibi teknisyenler çalıştıran noktalardır. Bu noktalardan hizmet alarak siz de telefonunuz için en iyi ve en hızlı ekran değişimlerini yaptırmaya başlayabilirsiniz.

2 Nisan 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

ModelFiyat
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1345 TL
LG G5 Ekran Değişimi 229 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi 1199 TL
HTC One M9 Ekran Değişimi 299 TL