En İyi Samsung Servisi

Ekran Cam Ayırma Makinesi

En İyi Samsung Servisi

En iyi Samsung servisi hangisi kullanıcıların merak ettiği konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul ve Kadıköy’de pek çok Samsung telefon tamircisi bulmak mümkün. İçlerinden işini uzun süredir yapan ehli isimler var. CepMarket bu isimlerden biri. 2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapan CepMarket, en iyi Samsung servisi listesinde yer almayı hak ediyor. En iyi Samsung servisinden bekleyebileceğiniz birkaç şey var. Bunları sıralayalım.

AAA Kalite Parça Değişimleri

  • En iyi Samsung servisi tamirlerini daima AAA kalite yedek parçalarla yapar.
  • Bu yedek parçalar gerek sertifikalı, orijinal, çıkma parçalar olabilir gerekse aynı parça üreticisinin elinden çıkan ve pazara sunulan denk parçalar olabilir.
  • En iyi Samsung servisinde yapılan tüm ekran değişimi, batarya değişimi ya da şarj soketi değişimi gibi tamirler bu yedek parçalarla yerine getirilir. Ucuz ürünler kullanılmaz.

Profesyonel Teknisyenler

Yan sanayi ya da düşük kalite yedek ürünler kullanmayan en iyi Samsung servisleri aynı zamanda işlerinin ehli profesyonel teknisyenlere sahiplerdir. Kadıköy’de bulunan CepMarket’te olduğu gibi bu teknisyenler işlerinde yılların verdiği tecrübeye sahiptir ve tamirlerini bu deneyimle yaparlar. Basit yanlışlara ya da gözden kaçan hatalara yer vermezler.

  Samsung Ekranında Işık Sızması

Hızlı ve Güvenilir Tamirler

Kadıköy, CepMarket servisimizde on yılı aşkın bir süredir Samsung telefon tamirleri yapıyoruz. Samsung, en çok tamirini yaptığımız telefon markası ve bu alanda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz sayesinde üstesinden gelemediğimiz herhangi bir tamir bulunmuyor. Anakart değişiminden, çip değişimi ve home butonu kristal değişimine kadar pek çok özel ve önemli tamirler yapıyoruz ve en iyi Samsung servisi denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri oluyoruz.

CepMarket Tamir Videomuz

Nisan 2021 – Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung Galaxy Note 10 Plus Ekran Değişimi3000 TL
Samsung Galaxy Note 10 Ekran Değişimi TL
Samsung Galaxy S10 Plus Ekran Değişimi2200 TL
Samsung Galaxy S10 Ekran Değişimi1950 TL
Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi1000 TL
Samsung Note 9 Ekran Değişimi1949 TL
Samsung S9 Plus Ekran Değişimi1900 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir