Ekran Camı Değişimi Nedir?

Ekran Camı

Ekran Camı Değişimi Nedir?

Ekran camı değişimi nedir sorusuyla pek çok kez karşılaşıyoruz. Akıllı telefon ekranları görünüşte yekpare oldukları izlenimini verseler de aslında kendi içlerinde çeşitli kısımlara ayrılıyorlar. Çoğu akıllı telefon ekranında dokunmatik katman, görüntüden sorumlu LCD katman ve son olarak koruyucu görevi gören ekran camı ayrı ayrıdır. Bu durumda ekran camı değişimi yapılabilir.

Avantajları Neler?

Ekran camı değişimi her servis tarafından yapılmaz. Kadıköy, CepMarket tamir servisimizde hızlı ve güvenilir ekran camı değişimi yapıyoruz. Ekran camları sadece koruyucu işlevi bulunan önemli parçalardır. Hem dokunma hissini belirler hem de görüntü kalitesini etkileyebilirler. Cihazlarınız düştüğünde çoğu zaman kırılan şey ekran değil ekran camı oluyor. Bunu anlamanın en kolay yolu görüntü piksellerinde bir hasar olup olmadığına bakmaktır. Zira eğer yoksa ekran camı değişimi yaptırabilirsiniz.

  1. Ekran camı değişimi, klasik ekran değişiminden daha zorlu ancak çok daha hesaplıdır.
  2. Yedek camlar, yedek ekranlardan daha uygun fiyatlı olduğundan CepMarket servisimizde dileyen müşterilerimize yalnız ekran camı değişimi yapıyoruz ve cihazlarını ilk günkü orijinal görünümlerine kavuşturuyoruz.
  3. Ekran camı değişiminde cihazınızın verileri silinmez ve çoğu zaman ekran değişimine kıyasla yarı yarıya bir ücret ödersiniz.

A Kalite Yedek Ekran Camları

CepMarket servisimizde 2006 yılından bu yana ekran camı değişimleri yapıyoruz. A kalite yedek ekran camları ile cihazınızda hiçbir performans kaybı, dokunmatik hassasiyeti değişimi ya da tepki hızı yavaşlaması sorunları yaşanmıyor. Benzer şekilde ekran renk kaliteniz, renk sıcaklığınız ve buna benzer faktörler orijinali gibi kalmaya devam ediyor. Değişim süremiz ortalama 2 ila 3 saattir ve Kadıköy mağazamıza ulaşamayan müşterilerimize Yurtiçi kargoyla ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz.

  Yerinde Cep Telefonu Tamir Servisi

CepMarket Ekran Camı Değişimi Videosu

Nisan 2021 – Ekran Camı Değişimi Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone XS Plus Ekran Camı Değişimi TL
iPhone XS Max Ekran Camı Değişimi800 TL
Samsung S9 Plus Ekran Camı Değişimi600 TL
Samsung Note 10 Ekran Camı Değişimi799 TL
Samsung Note 8 Ekran Camı Değişimi600 TL
Samsung S9 Ekran Camı Değişimi600 TL
Samsung S8 Plus Ekran Camı Değişimi500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir