Cep Telefonu Teknik Servis

Cep telefonu teknik servis hizmeti almak isteyen müşterilerimize CepMarket’te en gelişmiş telefon teknik servis seçeneklerini sunuyoruz. Ekran değişimi, anakart değişimi, ahize değişimi gibi işlemlerden mikrofon değişimi ve batarya değişimine kadar uzanan geniş bir listemiz bulunuyor. Parça değişiminin yanı sıra cep telefonu teknik servis seçenekleri arasında vazgeçilmez olan çipset lehimleme ve tamiri işlemlerini de yerine getiriyoruz.

14 Yıldır Aynı Noktada

  • CepMarket’in cep telefonu teknik servis tecrübesini merak eden kullanıcılar mağazamızın 14 yıldır aynı noktada hizmet verdiğini duymaktan memnuniyet duyacaklardır.
  • 2006 yılından bugüne cep telefonu teknik servisi olarak sayısız cihazın parça değişimini ve diğer onarım işlemlerini gerçekleştirdik.
  • Teknik servis hizmeti verdiğimiz cep telefonları arasında Huawei, Apple iPhone, Samsung, Xiaomi, General Mobile ve çok daha fazlası yer alıyor.

Hızlı, Güvenilir, Profesyonel

Cep telefonu teknik servis mağazası denildiğinde hızlı, güvenilir ve profesyonel servisleri ile CepMarket ilk akla gelen isimlerden biri olmasıyla biliniyor. Servisimizde Samsung telefon tamirleri üzerine uzmanlaşmış Samsung teknisyenlerinden yalnız iPhone tamiri yapan deneyimli Apple teknisyenlerimiz var. Yine Huawei ve Xiaomi tamirlerini bu alanda uzmanlaşmış isimler gerçekleştirmektedir.

Cep Telefonu Anakart Arızası Nasıl Anlaşılır?

A Kalite Parçalarla Cep Telefonu Teknik Servisi

A kalite parçalarla yapılan cep telefonu teknik servis tamirleri cihazınızın tamirden önce ve sonra aynı performansta ve aynı kozmetik görünümde olacağı anlamına geliyor. Kısacası telefonunuz ilk günkü orijinal durumuna kavuşmuş olur. Ekran dokunmatik hasarı varsa düzelir veya hoparlör ses vermiyorsa hızlıca çözülür. Tüm tamirler ortalama 1.5 saat sürmektedir.

6 Nisan 2020 – Cep Telefonu Teknik Servis Fiyatları

ModelFiyat
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi 4000 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi 449 TL
iPhone XR Ekran Değişimi 1400 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
iPhone 7 Kamera Değişimi 450 TL
Samsung S8 Plus Batarya Değişimi 249 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi 1199 TL