Cep Telefonu Servisi

Cep telefonu servisi özellikle İstanbul gibi yoğun nüfuslu kentlerde bolca rastlanabilen noktalar olmaktadır. Kadıköy’da bulunan CepMarket servisimiz bu cep telefonu servisleri arasında en köklülerden biri.

Servisimiz 2006 yılında kuruldu ve o zamandan bu yana tüm cep telefonlarına teknik servis hizmeti veriyor. Sunduğumuz hizmetler ekran değişimi, anakart değişimi, batarya değişimi ve kamera değişimi gibi örneklerden ahize, mikrofon, hoparlör ve cam değişimine kadar uzanmaktadır.

Hangi Cep Telefonu Servislerine Güvenmeli?

  • Cep telefonu servisi hemen hemen herkes tarafında açılabilen ve belirli bir standardı olmayan bir işletme türü olduğundan hangisinin daha iyi hizmet sunduğunu tespit etmek başta kolay olmayabilir.
  • Bu noktada daima en köklü olanlarına göz atmakta yarar var.
  • CepMarket gibi 14 yılı aşkın bir süredir cep telefonu servisi görevini yerine getiren noktalarda nadiren hayal kırıklığına uğrarsınız.
  • Kadıköy merkezli servisimiz alanında uzman teknisyenlere sahip ve tüm tamirlerini AAA kalite, en üst seviye parçalarla yapıyor.

Hızlı ve Profesyonel Tamirler

Bir cep telefonu servisi müşterilere pek çok hizmet sunar. Hasarlı parça değişimi ve onarımının yanı sıra ikinci el telefon alan ve satan noktalar da mevcut. Kadıköy’de Teknoway binasında yer alan CepMarket bu cep telefonu servisi hizmetini de sunuyor.

Avcılar Telefon Tamiri

Gerek arızalı gerekse ikinci el veya sıfır cep telefonlarınızı satın alıyoruz. Yine müşterilerimize sıfır ya da ikinci el cep telefonlarını daha ucuza satın alma imkanı sağlıyoruz. Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde tüm cep telefonu servisi hizmetlerimizde taşıma ücreti ödemiyorsunuz!

Cep Telefonu Servisi Tamir Videosu

25 Şubat 2020 – Cep Telefonu Servis Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Casper A3 Plus Ekran Değişimi
999 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL
Casper Via A10 Ekran Değişimi
449 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
HTC One M9 Ekran Değişimi 299 TL
Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi 275 TL
Casper Via E2 Ekran Değişimi
290 TL