Cep Telefonu Cam Tamiri

Blog sayfasına dönün
Cep Telefonu Cam Tamiri

Cep Telefonu Cam Tamiri

Konu cep telefonu cam tamiri olduğunda Kadıköy lokasyonlu CepMarket cihazınızdaki ön cam sorunu ne olursa olsun, güvenilir tamir teknikleriyle problemi kolayca ortadan kaldırıyor. Cep telefonu cam tamiri ile cihazınızı mükemmel çalışır durumuna geri getiriyoruz. İşlem süresi ortalama 2 ila 3 saattir.

A Kalite Parçalar

Cep telefonu cam tamirinde A kalite parçalar kullanıyoruz. Cam değişimine geçmeden önce telefonunuzdaki hasarı ölçümlüyoruz. Burada gözle görülür cam hasarının yanı sıra darbeden kaynaklı başka cep telefonu arızaları olup olmadığını inceliyoruz. Tamirin ardından cep telefonu performansı değişmiyor.

Kadıköy’de En Hızlı Cam Tamirleri

Kadıköy servisimizde tüm cep telefonlarına 2 ila 3 saatte cam değişimi yapıyoruz. Bu süre geleneksel servislere göre çok daha hızlıdır ve çoğu zaman cihazınızı aynı gün teslim almış olursunuz. Cep telefonu cam tamirinde Buz Makinesi adında gelişmiş ekipmanlardan faydalanıyoruz. Bu makineler işlemi risksiz hale getiriyor.

Kadıköy iPhone Cam Değişimi

Kargo Ödemeyin

Yurtiçi Kargo anlaşmamız ile tüm İstanbul’a ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. Böylece taşıma ücreti ödemeden cep telefonu cam tamiri yaptırabiliyorsunuz. Servislerimiz tüm İstanbul ve Türkiye’yi kapsamaktadır. Detaylar için şimdi bizi arayın ve de WhatsApp hattımız kullanın.

Cep Telefonu Cam Değişimi Videomuz

17 Eylül 2020 – Cep Telefonu Servis Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone 6S Batarya Değişimi199 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi2700 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi399 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi249 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi229 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün