Cep Telefonu Alan Yerler

Telefon değişikliğine gitmek veya kısa süreli nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek adına cep telefonu alan yerler mi araştırıyorsunuz? Cep Market adı altında vermiş olduğumuz 12 yılı aşkın hizmet ve tecrübemizle neredeyse tüm marka ve model cep telefonlarıyla ilgileniyoruz. Gerekli ön inceleme sonrasında size vereceğimiz teklif üzerinden ikinci el cep telefonu alınır. Telefonlarınızı piyasa değerlerinin çok çok altına alan yerlerden uzak durmalısınız. Telefonlarınızı mümkün olan en yüksek ücretten satın alarak her iki tarafında memnun kalmasını hedefliyor ve yüksek teklifler sunuyoruz.

Cep Telefonu Alan Yerler
Cep Telefonu Alan Yerler

İkinci El Telefon Satmak İstiyorum

İkinci el telefon satışı yapmayı planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bu konuda satmayı planladığınız cihazın marka ve modelinin çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Örneğin “iPhone alan yerler” araştırırsanız hemen hemen çevrenizde yüzlerce alıcı bulabilirsiniz. Çünkü, piyasada telefon çıkışı ardından en az değer kaybı yaşayan marka ve modeller bugüne kadar hep Apple tarafından üretilen iPhone modellerinde gözlemlenmiştir. Fakat, satış sırasında modelin yanı sıra satacağınız yerin güvenli olması ve size mümkün olan en iyi teklifi sunuyor olması da oldukça önemli.

Cep Telefonu Ekran Değişimi Ne Kadar Kaç Gün Sürer?

Cep Market, ikinci el telefon satmak istiyorum diyen tüketicilerin sesini duyuyor ve geniş müşteri portföyüne güvenerek yüksek değerlerden telefonlarınızın alımını gerçekleştiriyor. Eğer cep telefonunuzu satmayı planlıyorsanız öncelikle bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Özellikle ikinci el telefon alan yerler Kadıköy çevresinde arıyorsanız şubemizi bizzat ziyaret edebilir ve yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Telefonunuzu satmadan önce ya da yenisini almadan önce her türlü ikinci el cep telefonu alım satım işlemi için bizimle iletişime geçebilir ve tavsiye alabilirsiniz.

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum

Yeni almış olduğunuz bir cep telefonunu acil nakit ihtiyacınız bulunması sebebiyle satmayı düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarda muhtemelen ilk yapacağınız sıfır cep telefonu alanlar hakkında bir araştırma yapmak olacaktır. Her ne kadar sıfır bir telefon olarak görülse de faturası daha önce kesildiği ve garantisi başladığı için standart satış fiyatı üzerinden bir geri satış beklememelisiniz. Fakat, Cep Market ekibi olarak bu gibi durumlar yaşayan tüketicilerimize yardımcı olmak adına çok düşük farklarla cihazlarını satın alıyor ve anında nakit ödemelerini gerçekleştiriyoruz.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

2 Nisan 2020 –

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT