Casper Via F1 Ekran Değişimi Fiyatları

Cep Market Güvenilir mi?

Casper Via F1 Ekran Değişimi – Casper F1 ekran değişimi yapan yer

 

Casper Via F1 Ekran Değişimi

Casper’ın en yeni akıllı telefonlarından Via F1 servisimizde ekran değişimi yapılan telefonlar arasında yer alıyor. Siz de CepMarket’e uğrayabilir ve 1 saatten kısa bir süre içinde Casper F1 ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Casper Via F1 Ekran Değişimi
Casper Via F1 Ekran Değişimi

Casper Via F1 Ekran Tamiri

Casper Via F1 5.5 inç geniş bir ekrana sahip. Büyük ekranlar günümüzün ana akımı ancak ekran büyüdükçe kırılma olasılığı da artıyor. Casper Via F1 ekranınız çatlamış ve neredeyse bir örümcek ağı görüntüsüne bürünmüşse ekran değişimine ihtiyacınız olabilir. Servisimizle iletişime geçerek dilediğiniz zaman Casper Via F1 cam değişimi yaptırabilirsiniz.

Probleminiz ister Casper Via F1 ekran değişimi, kamera ya da ses sorunu olsun; ekibimiz size her türlü konuda destek verecektir. Mağazamızda yer alan gelişmiş ekipmanlar sayesinde Casper F1 ekran değişimi işlemini ortalama 3o dakikada tamamlıyor ve orijinal ya da orijinalle aynı yedek parçalar kullanarak cihazınızdan ilk günkü deneyimi almanızı sağlıyoruz.

Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL

Casper Via F1 bütçe dostu bir telefon. Bütçe dostu telefonların ekran tamiri de orantılı olarak değişir. Ancak bir tamir servisini sadece ucuz diye tercih etmek doğru değildir. Cihazınıza düşük kalite bir LCD takılabilir, ekranınızın rengi değişebilir ve hatta bazı noktaları basmayabilir. Ucuz ekranlar daha fazla ısınır ve daha kolay kırılırlar.

Ocak 2021 – Casper Via F1 Ekran Değişim Ücreti

Model Yapılan İşlem Fiyat
Casper Via F1 Ekran Değişimi 240 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi 449 TL
Casper Via A1 Ekran Değişimi 215 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!