Casper Ekran Değişimi

Casper Ekran Değişimi

Casper LCD Ekran Değişimi Fiyatları

Ülkemizdeki popüler yerli telefon markaları arasında yer alan Casper’ın envanterinde pek çok uygun fiyatlı model bulunuyor. CepMarket bu Casper telefonların ekran değişimlerini yapmaktadır. Casper teknik servis hizmetlerimizde ücretsiz kargo gönderimi mevcut.

İç Ekran ve Dış Ekran Değişimi

  • Telefonun darbe alması sonucu ön cam çatlaması, ekran kırılması gibi durumlarla karşılaşıldığında, çözüm komple dış panel değişimi olmaktadır.
  • Casper’larda ekran kırıldı, ekran çatladı gibi şikayetler her zaman A kalite orijinal ekran değişimleriyle ortadan kaldırılır.

Ucuz Casper Ekran Yenileme

Servisimizde yapılan ekran onarımlarında dokunmatik alan arızaları ortadan kalkar. Dokunmatik hızı, ekran parlaklığı veya ekran hassasiyeti bozulmaz. Casper yeniden ilk günkü performansına kavuşturulur. Ekranda kırık yoksa ancak ekran açılmıyorsa teknisyenlerimiz ücretsiz hasar tespiti yapar.

Güvenilir Casper Telefon Tamirleri

Türkiye’nin yerli teknoloji markalarından Casper son zamanlarda aynı zamanda telefon markası olarak da bilinmeye başladı. Şirket, Çin’den tedarik ettiği uygun fiyatlı telefonlar ile Xiaomi, General Mobile ya da Samsung’un çözümlerine alternatif olmaya çalışıyor. Eğer siz de Casper’ın kendi telefon tamir fiyatlarını yüksek buluyorsanız daima CepMarket gibi 14 yılı aşkın teknik servis tecrübesine sahip Kadıköy servislerinde hızlı ve güvenilir Casper telefon tamirleri yaptırabilirsiniz.

1 Saatte Ekran Değişimleri

Ekran değişimi Casper telefonlarda en çok tercih edilen onarımlar arasında yer alıyor. Ekranlar bir telefonun neredeyse tüm ön yüzünü kaplar hale geldiğinden bu durum aslında şaşırtıcı değildir. Ekran kırılması, çatlaması ya da çizilmesi durumlarında veya ekranınız aniden görüntü vermeyi kestiğinde Cep Market’te uygun fiyata, çok hızlı ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Tamirlerimiz sadece 1 saat sürmesi yönüyle oldukça caziptir.

AAA kalite yedek ekranlar kullanmamız, ekran değişiminden sonra Casper telefonunuzda hiçbir ekran rengi, ekran parlaklığı ya da ekran dokunmatik hızı değişikliği ile karşılaşmayacağınız anlamına geliyor. Cihazınız yeniden orijinali gibi görüntü vermeye ve çalışmaya devam edecektir. İlk günkü görünümüne kavuşturulan Casper telefonunuz için bir de ücretsiz ekran koruyucu hediye ediyoruz ve benzer bir kazanın tekrar başınıza gelmesine engel olmanıza yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargoyla LCD Tamiri

2006 yılından bu yana telefon tamircisi olarak Kadıköy’de hizmet veren servisimize ulaşma imkanı olmayan müşterilerimiz için ücretsiz kargoyla Casper tamirleri yaptırma olanağı sunuyoruz. Bu sayede sadece İstanbul değil aynı zamanda tüm Türkiye illerinden cihazınızı bizlere herhangi bir taşıma ücreti ödemeden gönderebiliyorsunuz. Tamiri yapılan Casper telefon tekrar aynı gün içerisinde kargoya veriliyor ve müşterimiz yine herhangi bir kargo ücreti ödemek zorunda kalmıyor.

Her ne kadar Cep Market’te üst kalite yedek ekranlar kullanıyor olsak da her zaman daha uygun fiyata tamirler yapan bir nokta bulmak mümkündür. Ancak unutmamak gerek; ucuz tamir her zaman iyi tamir demek değildir. Dayanıksız, düşük çözünürlüklü ekranlarla yapılan ekran değişimleri size uzun vadede daha pahalıya patlar.

Casper Ekran Hasarı Garantiye Girer mi?

Cam ve ekranlar kırıldıklarında garantiye alınmazlar. Bu prosedür sadece Casper’da değil tüm telefon markalarında geçerlidir. Ancak CepMarket’te her zaman uygun fiyatlı onarımlar yaptırabilirsiniz. Yol tarifi için şimdi şubemizi arayın.

Casper Ekran Değişimi Fiyatları

Casper VIA M3 275 TL
Casper VIA P2 699 TL
Casper VIA V3 195 TL
Casper Via A1 PLUS 439 TL
Casper A3 Plus 999 TL
Casper A3 899 TL
Casper Via V10 449 TL
Casper F2 299 TL
Casper VIA G1 Plus 275 TL
Casper VIA V4 195 TL
Casper Via G3 399 TL
Casper VIA A1 215 TL
Casper VIA E1C 245 TL
Casper VIA E1 240 TL
Casper VIA E2 290 TL
Casper VIA F1 245 TL
Casper VIA M1 245 TL
Casper VIA M2 290 TL
Casper VIA P1 249 TL
Casper VIA V5 195 TL
Casper VIA V6 185 TL
Casper VIA V6 X 249 TL
Casper VIA V8 C 245 TL
Casper VIA V8 249 TL
Casper VIA V9 389 TL
Casper Via A2 340 TL
Casper Via G1 275 TL
Casper Via M4 249 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!