Asus Telefon Teknik Servis

Asus Telefon Teknik Servis

Asus Telefon Teknik Servis

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren CepMarket bugüne kadar sayısız Asus telefonun ekran, batarya, mikrofon ve kamera değişimi gibi işlemlerini gerçekleştirmiştir. Asus telefon teknik servisi olarak CepMarket’te hemen her Asus telefonun tamiri yapılmaktadır.

Asus Telefon Teknik Servis

Asus Teknik Servis Ücretleri Ocak 2021

Asus telefonlarda teknik servis ücretleri seçilen mağazadan mağazaya farklılık göstermektedir. Bununla beraber yeni Asus telefonlarda tamir ücretleri daha eski modellere kıyasla daha yüksek olmaktadır. Bu da rekabeti artıran bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. CepMarket fiyatlarında her zaman rekabetçi kalmayı seçmiştir. Konu Asus teknik servisi ve Asus telefon tamiri olduğunda bu değişmemektedir.

CepMarket’te en çok Asus Zenfone 5 tamiri yapılmaktadır. Bu anlamda Asus Zenfone 5 ekran değişimi ücreti 225 TL olarak belirlenmiştir ve bu en sık talep edilen değişim seçeneklerinden biridir. Asus’un kendi servislerinde tamir süreleri haftaları bulurken CepMarket’te hemen her tamir yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında bitirilmiş olur. Kullanıcılar dilerse cihazlarını ücretsiz kargo ile istedikleri noktaya alabilir. CepMarket’te daha eski Zenfone 2’lerden günümüzün en çok satan modeli Zenfone 5’lere kadar tüm Asus telefonlar için anakart değişimi, şarj soketi değişimi veya batarya değişimi işlemleri yapılır.

Cep Telefonu Tamir Siteleri - Servisleri

Ocak 2021 – Asus Teknik Servis Ücretleri

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
Asus Zenfone Live
215 TL
Asus Zenfone 5 225 TL
Asus Zenfone 5 Lite
225 TL
Asus Zenfone Max
245 TL
Asus Zenfone 2
245 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!