Apple Teknik Servis Nerede?

Türkiye ve İstanbul’da çok fazla resmi Apple teknik servis bulunmuyor. Ancak Apple teknik servisi olarak hizmet veren CepMarket gibi pek çok tecrübeli çözüme rastlamak mümkün. Kadıköy merkezli CepMarket mağazamızda yapılan Apple iPhone ve iPad tamirleri garantiyi bozmamaktadır. Müşterilerimiz daha ucuza, uygun fiyatlı ekran değişimleri için sık sık CepMarket’i kullanmaktadır.

Apple Teknik Servisinde iPhone, iPad Tamirleri

  • Apple teknik servisi yerine siz de Kadıköy CepMarket mağazamıza gelerek 2006 yılından bu yana devam ettirdiğimiz telefon teknik servis tecrübemizden yararlanabilirsiniz.
  • Tamirlerimiz daima AAA kalite yedek parçalar ile yapılır ve tamirin ardından cihazın orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz.
  • Üstüne üstlük garantiniz de bozulmaz.
  • Tüm tamirlerimiz Apple teknik servisinden daha hızlıdır ve daha uygun fiyatlıdır.
iPhone Entegre Sorunu Nedir?

Apple Teknik Servisiniz Nerede?

14 yıla varan Apple teknik servis tecrübemizle tüm iPhone ve iPad cihazlarda ekran değişimi, anakart değişimi, mikrofon değişimi, ahize değişimi, batarya değişimi, şarj soketi ve kasa değişimi gibi birbirinden çeşitli tamirler yapıyoruz. İşlerinde fazlasıyla profesyonel Apple teknisyenlerimiz sayesinde Apple teknik servis hizmetlerimiz fazlasıyla hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlıdır.

İkinci El Apple Cihazlarınız Satın Alınır

Apple teknik servisi olarak sadece tamir yapmıyor aynı zamanda ikinci Apple cihazlarınızı satın alıyoruz. Satın alınan ikinci el hasarlı Apple cihazlarınızı onarıyor ve uygun fiyata müşterilerimize satıyoruz. Onarılması mümkün olmayan Apple cihazlarınızı ise yedek parça olarak değerlendiriyoruz.

Apple Teknik Servis Ekran Değişimi Videosu

24 Şubat 2020 – Apple Teknik Servis Fiyatları

Model ve TamirFiyatı
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi 4000 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi 3500 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi 3000 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi 2600 TL
iPhone XS Ekran Değişimi 2000 TL
iPhone XR Ekran Değişimi 1400 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 8 Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 220 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi 200 TL
Casper Telefon Teknik Servis