Apple iPhone Home Tuşu Değişimi Fiyat Listesi

  • iPhone home tuşu değişimi fiyat listesi hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız için aşağıda güncel bir fiyat listesi hazırladık.
  • Listede olmayan Apple iPhone model cihazınızın home tuşu değişimi ücretini öğrenmek için şimdi bizleri arayabilirsiniz.
  • CepMarket 2006 yılından bu yana Kadıköy mağazasında telefon teknik servisi olarak hizmet veriyor.

iPhone’da Home Tuşu Değişimi Fiyatları

iPhone’larda home tuşu değişimi fiyatları modelden modele göre belirgin oranlarda farklılık göstermektedir. Bu anlamda daha eski iPhone’larda daha uygun fiyatlı, ucuz home tuşu değişimi yaptırmak mümkün oluyor.

iPhone 7 ve 7 Plus ile iPhone 8 ve 8 Plus modelleri Home tuşu değişimi en yüksek fiyatlı iPhone’lardır. Tüm iPhone’ların home tuşu değişimi fiyat listesi Apple teknisyenlerimiz tarafından belirlenmektedir.

Tamirler Ne Kadar Sürer?

Kadıköy servisimizde tüm iPhone home tuşu değişimleri yaklaşık 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Eğer karşılaştırma yapmak gerekirse, önce randevu almanız gereken Apple’ın kedi tamirleri toplamda günler alıyor.

Samsung Home Tuşu Çalışmıyor

Fiyat listemizde özellikle uygun fiyatlıdır. Uzun yılların verdiği telefon tamir tecrübemiz ve gelişmiş ekipman ve parça değişim tekniklerimiz sayesinde Apple iPhone home tuşu değişimi fiyatlarını olabildiğince aşağı çekmeyi başardık. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargoyla home tuşu değişimi imkanı sağladığımızı da belirtmeliyiz.

Örnek iPhone Tamir Videomuz

6 Nisan 2020 – iPhone Home Tuşu Değişimi Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 6s Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 5 SE Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5c Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5s Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5 Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 4s Home Tuşu Değişimi 60 TL
iPhone 4 Home Tuşu Değişimi 60 TL