Apple iPad Mini Batarya Değişimi

Apple iPad Mini Batarya Değişimi

299.00 TL

Apple iPad Mini Batarya Değişimi Fiyatı 299 TL’dir.  Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

Stok kodu: iPad Mini Batarya UUKY2PHG Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

Apple iPad Mini batarya kategorisinde 4440 mAh değere sahip. Bu tablet iOS işletim sisteminin düşük pil tüketimi sayesinde yeterli pil ömrü sunabilmekte. Ancak bataryalar arızalanabilir veya zamanla maksimum kapasitelerini kaybedebilirler. Kadıköy, CepMarket’te iPad Mini batarya değişimi işlemi yapıyoruz.

Apple iPad Mini Batarya Değişimi

iPad Mini batarya değişimi CepMarket teknik servisimizde 1 saatte yapılmaktadır. İşlemin fiyatı Apple teknisyenlerimiz tarafından 299 TL olarak belirlenmiştir. Tamirde daima Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) ya da A kalite yedek piller kullanıyoruz. Böylelikle iPad Mini tabletiniz yeniden ilk günkü pil ömrünü sunmaya başlamış oluyor.

15 Yıllık Deneyim

Tüm batarya değişimleri CepMarket’te oldukça kısa sürede tamamlanır. iPad Mini pil değişimleri profesyonel Apple teknisyenlerimizce yerine getiriliyor. Uzman tamirlerimiz parça ve işçilik garantilidir. Pil değişimi bittiğinde cihazınız baştan sona test edilir ve onarımın problemsiz geçtiğinden emin olunur.

Kargolar Ücretsizdir

iPad Mini batarya değişimlerini Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla yaptırabilirsiniz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız ile 578 894 443 numarasını kullanarak gidişte ve dönüşte taşıma ücreti ödemezsiniz. Ücretsiz kargolar hem İstanbul hem de diğer tüm illeri içine almaktadır. Kadıköy servisimizde hızlı ve güvenilir iPad tamirleri yapıyoruz.

Apple iPad Batarya Tamir Fiyatları 19 Ekim 2020

ModelDeğişim Fiyatı
Apple iPad Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi399 TL
Apple iPad Air Batarya Değişimi399 TL
Apple iPad 4 Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 3 Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 3 Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 2 Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 2 Batarya Değişimi299 TL

Apple iPad Mini Batarya Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu