Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi

Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi

399.00 TL

Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi Fiyatı 399 TL’dir.  Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

Stok kodu: iPad Air 2 Batarya F7NJWWYA Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

Apple iPad Air 2 batarya kategorisinde 7340 mAh değere sahip. Bu tablet iOS işletim sisteminin düşük pil tüketimi sayesinde geniş pil ömrü sunabilmekte. Ancak bataryalar arızalanabilir veya zamanla maksimum kapasitelerini kaybedebilirler. Kadıköy, CepMarket’te iPad Air 2 batarya değişimi işlemi yapıyoruz.

Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi

iPad Air 2 batarya değişimi CepMarket teknik servisimizde 1 saatte yapılmaktadır. İşlemin fiyatı Apple teknisyenlerimiz tarafından 399 TL olarak belirlenmiştir. Tamirde daima Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) ya da A kalite yedek piller kullanıyoruz. Böylelikle iPad Air 2 tabletiniz yeniden ilk günkü pil ömrünü sunmaya başlamış oluyor.

Profesyonel Teknisyenler

Tüm batarya değişimleri CepMarket’te oldukça kısa sürede tamamlanır. iPad Air 2 pil değişimleri profesyonel Apple teknisyenlerimizce yerine getiriliyor. Uzman tamirlerimiz parça ve işçilik garantilidir. Pil değişimi bittiğinde cihazınız baştan sona test edilir ve onarımın problemsiz geçtiğinden emin olunur.

Taşıma Ücretsiz

iPad Air 2 batarya değişimlerini Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla yaptırabilirsiniz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız ile 578 894 443 numarasını kullanarak gidişte ve dönüşte taşıma ücreti ödemezsiniz. Ücretsiz kargolar hem İstanbul hem de diğer tüm illeri içine almaktadır. Kadıköy servisimizde hızlı ve güvenilir iPad tamirleri yapıyoruz.

Apple iPad Batarya Tamir Fiyatları 19 Ekim 2020

ModelDeğişim Fiyatı
Apple iPad Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi399 TL
Apple iPad Air Batarya Değişimi399 TL
Apple iPad 4 Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 3 Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 3 Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 2 Mini Batarya Değişimi299 TL
Apple iPad 2 Batarya Değişimi299 TL

Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu