Apple Arka Cam Kırıldı Çatladı Değişimi

Apple arka cam kırıldı çatladı değişimi noktasında işinde tecrübeli servislerden yardım almak önemlidir. Bu yönde özellikle Kadıköy’de birçok servis bulunuyor. Ancak içlerinden çok azı CepMarket gibi 14 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. CepMarket’te Apple arka cam değişimleri yapıyoruz. Yapıları gereği arka camlarda kırıldı veya çatladı problemiyle sık sık karşılaşılıyor. Cam onarılabilir bir parça olmadığından bu durumda yapılması gereken en iyi çözüm Apple arka cam değişimidir.

Tüm iPhone’larda Apple Arka Cam Değişimi

Apple arka cam kırıldı çatladı noktasında asla üzülmenize, endişe etmenize gerek yok. Böyle vakalarda kullanıcıların Apple cihazlarını bir an önce tamir ettirmelerini öneriyoruz. Camın giderek dağılması hem cihazda çizilme gibi hasarlara yol açabilir ve aynı zamanda telefonunuzu kullanırken elinizi yaralayabilir. Bununla beraber cihazın bir sonraki yere düşürülmesinde cam etrafa saçılabilir ve çevreye zarar verebilir. Ayrıca artık arka cam koruması olmayan iPhone’un iç bileşenleri darbelere daha dayanıksız olacaktır.

iPhone Arka Kapak Nasıl Açılır?

Kırılan, Çatlayan Arka Cam Nasıl Değiştirilir?

  • Cam parçalar kırıldığında ya da çatladığında yapılabilecek en iyi şey parçayı yenisiyle değiştirmektir. Ekranlarda olduğu gibi arka kapakta da cam asla onarılamıyor.
  • Bu değişim işleminde AAA kalite yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede gerek elde tutuş hissinde gerekse renk kalitesinde orijinali ile hiçbir değişim olmuyor. Arka cam yine orijinali ile aynı dayanıklılığı gösteriyor.
  • Tüm Apple arka cam değişimleri Apple teknisyenlerimiz tarafından en modern tekniklerle yerine getirilir ve kırıldı, çatladı problemi yaklaşık 1 saatte ortadan kalkmış olur.
  • Tamirimiz garantinizi bozmaz.

Apple Örnek Arka Cam Tamiri Videosu

25 Şubat 2020 – Kırık, Çatlak Apple Arka Cam Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone XR Arka Cam Değişimi 449 TL
iPhone XS Arka Cam Değişimi 449 TL
iPhone XS Max Arka Cam Değişimi 499 TL
iPhone 11 Arka Cam Değişimi 800 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi 800 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi 900 TL
Samsung Arka Cam Kırıldı