Apple Arka Cam Kırıldı Çatladı Değişimi

iPhone Hücresel Veri Açık Ama İnternet Yok

Apple Arka Cam Kırıldı Çatladı Değişimi

Apple arka cam kırıldı çatladı değişimi noktasında işinde tecrübeli servislerden yardım almak önemlidir. Bu yönde özellikle Kadıköy’de birçok servis bulunuyor. Ancak içlerinden çok azı CepMarket gibi 14 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. CepMarket’te Apple arka cam değişimleri yapıyoruz. Yapıları gereği arka camlarda kırıldı veya çatladı problemiyle sık sık karşılaşılıyor. Cam onarılabilir bir parça olmadığından bu durumda yapılması gereken en iyi çözüm Apple arka cam değişimidir.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp’da Mavi Tik Kapatma

Tüm iPhone’larda Apple Arka Cam Değişimi

Apple arka cam kırıldı çatladı noktasında asla üzülmenize, endişe etmenize gerek yok. Böyle vakalarda kullanıcıların Apple cihazlarını bir an önce tamir ettirmelerini öneriyoruz. Camın giderek dağılması hem cihazda çizilme gibi hasarlara yol açabilir ve aynı zamanda telefonunuzu kullanırken elinizi yaralayabilir. Bununla beraber cihazın bir sonraki yere düşürülmesinde cam etrafa saçılabilir ve çevreye zarar verebilir. Ayrıca artık arka cam koruması olmayan iPhone’un iç bileşenleri darbelere daha dayanıksız olacaktır.

Önerilen Bağlantı:   Akıllı Cep Telefonu Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Kırılan, Çatlayan Arka Cam Nasıl Değiştirilir?

  • Cam parçalar kırıldığında ya da çatladığında yapılabilecek en iyi şey parçayı yenisiyle değiştirmektir. Ekranlarda olduğu gibi arka kapakta da cam asla onarılamıyor.
  • Bu değişim işleminde AAA kalite yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede gerek elde tutuş hissinde gerekse renk kalitesinde orijinali ile hiçbir değişim olmuyor. Arka cam yine orijinali ile aynı dayanıklılığı gösteriyor.
  • Tüm Apple arka cam değişimleri Apple teknisyenlerimiz tarafından en modern tekniklerle yerine getirilir ve kırıldı, çatladı problemi yaklaşık 1 saatte ortadan kalkmış olur.
  • Tamirimiz garantinizi bozmaz.

Apple Örnek Arka Cam Tamiri Videosu

Mart 2021 iPhone Arka Cam Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 853.865 TL
iPhone 8 Plus53.865 TL
iPhone X53.865 TL
iPhone 8 Kırmızı TL
iPhone 8 Plus TL
iPhone XR60.615 TL
iPhone XS54 TL
iPhone XS Max54 TL
iPhone 1181 TL
iPhone 11 Pro87.75 TL
iPhone 11 Pro Max94.5 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!