Anakart Değişimi

Hızlı ve Güvenilir Anakart Değişimi

CepMarket Kadıköy mağazamızda hızlı ve güvenilir anakart değişimi yapıyoruz. Anakart değişimlerimiz işlerinde profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yerine getiriliyor.

  • Kadıköy CepMarket servisimizde Huawei, Xiaomi, Samsung, Apple iPhone ve Oppo teknisyenlerimiz görev almaktadır.
  • Her teknisyenimiz kendi uzmanlık alanındaki tamirleri üstlenmektedir.
  • GM ve Vestel gibi yerel markaların anakart değişimini de gerçekleştiriyoruz.

1 Saat İçerisinde Anakart Değişimi

Anakart değişimleri bir telefonda yapılabilecek en hayati işlemlerden biridir. Anakart değişimi yalnızca işlerinde yeterli deneyime sahip teknik servisler ve teknisyenler tarafından yerine getirilmelidir. Ters giden bir durumda cihazın pek çok parçası hasar alabilir ve cihaz onarılamaz hale gelebilir. CepMarket servisimize gelerek bu ihtimalleri ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Tüm marka ve modellerin anakart değişimi sadece 1 saatte tamamlanıyor.

Ücretsiz Kargoyla Anakart Değişimi

Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde sadece Kadıköy’e ve İstanbul’a değil Türkiye’nin her iline akıllı telefon anakart değişimi yapıyoruz.

  1. Anakart değişimlerimiz tabletleri de kapsıyor ve Yurtiçi sözleşme numaramız sayesinde müşterilerimiz cihazlarını gönderirken ve teslim alırken herhangi bir taşıma ücreti ödemiyor.
  2. Kargodan teslim alınan cihazlar genellikle aynı gün içerisinde tamir edilir ve yeniden ücretsiz kargoya verilir.
  3. İşlemde bilgileriniz silinir ancak önceden yedek alınarak yeniden yüklenir.

Performans Değişimi Olmaz

Tüm anakart değişimlerinde AAA kalite parçalar kullanıyoruz. Bu parçalar sayesinde cihazınızın orijinal özellikleri ve orijinal performansı değişmemektedir. Hızı ya da güç tüketimi aynı kalır. Cihazınız tekrar ilk günkü gibi performans göstermeye devam eder.

Anakart Değişimi Fiyat Sor

Anakart değişimi anlık stok ve fiyat bilgisi için şimdi 0216 345 83 84 no’lu telefondan Kadıköy CepMarket mağazamızı arayabilir ya da 7/24 açık WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz tüm merak ettiğiniz soruları cevaplayacaktır.

Bu kategoride güncelleme yapılıyor olabilir, aramanız sonuç vermiyorsa destek hattımız 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizleri arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!