Ekran Koruyucular

Akıllı Telefonlar İçin Yeni Nesil Nano Ekran Koruyucular

Nano ekran koruyucularda bulunan silikondioksit (SiO2) ekstra görünmez koruyucu bir katman sağlar. Bu da ekranın diğer sıradan koruyuculara kıyasla düşmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Ekran daha zor çizilir ve bu da pahalı parça değişimlerinin önüne geçilmesini sağlar. Zira ekran değişimleri bir telefondaki en masraflı değişimler arasında yer alıyor.

Neden Gelişmiş Ekran Koruyucu Kullanmalıyım?

Özel ekran koruyucular, adının da açıkladığı gibi standart ekran koruyuculardan daha başarılı ürünlerdir. Çünkü daha dayanıklı olması için tasarlanmışlardır. Dayanıklılık bir telefonda neredeyse hemen her şeyden daha önemlidir. Zira telefonlarımızı her yere yanımızda götürüyoruz ve sürekli olarak elimizde taşıyoruz. Bu cihazlar bir kez düştüklerinde kolayca paramparça olabilmektedir. Hasarlı ekranlar ise bir telefondaki en masraflı parça değişimlerinde ilk sırada gelirler.

Caseman ve benzeri nano ekran koruyucular ile akıllı telefonunuzda sınıfının en iyi ekran koruma özelliğine sahip ürünler kullanırsınız. Günümüzde hemen her akıllı telefon devasa ekranlar ile geliyor en azından bir zamanlar için devasa ve artık bu ekranları korumak gitgide daha da zorlaşmaktadır. Neyse ki akıllı telefon üreticileri ve diğer markalar yeni koruyucular kullanmaya çalışarak bu problemi önlemeye çalışmaktadır. Ancak bu stok koruyucular asla özel üretim nano ekran koruyucuların yerini alamaz.

Nano Ekran Koruyucusu Nedir?

Nano film koruyucu, olağanüstü özelliklere sahip bir ekran koruyucudur ve nano camdan yapılma yeni bir üründür. Toplam kalınlık çoğu zaman 0,35 mm dolaylarında olur. Bu ürünlerin pek çok modelinde yüzey tabakası PET, 6H sert ve akıllı darbe koruması yapısındayken, alt tabaka yumuşak TPU polimer nano-supramoleküler malzeme ile üretilir.

Akıllı telefonlar günlük yaşamımızın temelini oluşturuyor ve her zaman düşme ve ekranın kırılması riski altındalar. Bu nedenle kullanıcılarımıza supramoleküler malzemelerden üretilen ve her türlü darbe ve düşmeye dayanabilecek akıllı darbe koruması özellikli koruyucu nano ekranlar kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Ne Kadar Dayanıklılar?

Nano ekran koruyucuların ne kadar dayanıklılığı olduğunu teknik terimlerle açıklamak yerine bazı örnekler verelim. Örneğin, CepMarket mağazamızda satılan ekran koruyuculardan üst sınıf olan ürünler çekiç darbesine dahi dayanabilmekte ve işlemden sadece çizikle ayrılmaktadır. Diğer durumlarda ise nano ekran koruyuculu telefonların ekranları çoğu senaryoda çizik dahi almamaktadır. Bu senaryolar sıradan koruyucular ile gelen telefonlarda kolaylıkla ekran kırılmasına yol açacak durumlardır.

Siz de ekran koruyucularımız hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi Kadıköy, CepMarket’i arayın!

Nano Ekran Koruyucu Özellikleri

  • Nano ekran koruyucular nanoteknoloji kullanılarak üretilen özel ürünlerdir.
  • Cam gibi kolay kırılan parçaların daha etkili korunmasını sağlar.
  • Bunu yaparken ekranın renk kalitesini, ışık oranını ya da dokunmatiğini etkilemez.

Ekstra Koruma Özellikleri

Hal böyle olunca nano ekran koruyucular yoğun şekilde tercih ediliyor. Bu görünmez katman 25 yıla kadar dayanabilmektedir. Bu da orijinal ekranlarını A kalite bir koruyucuyla korumak isteyenler için kendisini en ideal seçenek yapıyor. Üstelik oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Cihazlarınızı düşme, çarpma gibi darbelerden korur, çatlamasını, kırılmasını önler.

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!