Aksesuarlar

Hangi Aksesuarlardan Satıyorsunuz?

  1. Taşınabilir bataryalardan, özelleştirilmiş kılıflara kadar, CepMarket’te her ihtiyaca uygun cep telefonu aksesuarları satıyoruz.
  2. Cep telefonu aksesuarları telefonunuzu daha iyi ve daha kullanışlı hale getirmek için vardır.
  3. Kadıköy tamir servisimizde sadece A kalite telefon ve tablet aksesuarları bulacaksınız.

Marka ve Ürün Arayın

Aşağıdaki arama aracı ile ekran koruyucu yada kılıf için hızlıca sonuçlara ulaşabilirsiniz.

LCD Ekran Temizleme Solüsyonları

Cep telefonunuzun LCD ekranındaki parmak izlerinden sıkıldınız mı? Servisimizde bu parmak izlerini anında tamamen temizleyebilen birçok temizleyici solüsyon bulunuyor.

Nano Ekran Koruyucular

Nano ekran koruyucularımızda silikondioksit (SiO2) adında görünmez yapıda ekstra bir koruyucu katman bulunur. Bu da telefonun ekranının sıradan koruyuculara kıyasla düşmelere, çizilmelere ve darbelere daha dayanıklı olmasını sağlar.

Şarj Kabloları

Akıllı telefonlarda ekran koruyucular ile birlikte belki de en çok satılan aksesuarların başında şarj kabloları geliyor. Şarj kabloları sertifikalı ya da orijinal olmadıklarında düzgün çalışmaz ya da dosya aktarımı gibi işlevleri yapamaz. CepMarket’te sadece sertifikalı iPhone ve Android şarj kabloları satıyoruz.

Arka Kamera Koruyucu

Ekran koruyucuların yanında telefonlarda kolay kırılan bir diğer parça olan kamera camları için de koruyucularımız vardır. Kadıköy, CepMarket servisimizde 15 yılı bulan tecrübemizle yalnızca A kalite kamera koruyucuları satıyoruz.

Nano Teknoloji Jel Araç Tutacağı

Nano teknolojili jel araç tutacaklarının yapışkan yüzeyleri yoktur ve yerleştirildikleri yüzeyde bozulma ve deformasyon meydana getirmezler. Jel yapıları her yüzeyde güven sağlar. 1000 kereden fazla kez tekrar yapıştırılma ömürleri vardır.

Adresimiz:

  • Adres: Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı , No: 192, 34722 Kadıköy / İstanbul
  • Telefon: 0216 345 83 84
  • WhatsApp: 0537 958 02 02
  • E-Posta: info@cepmarket.com.tr

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!