Ekranı Kırık Telefondan Veri Kurtarma Yaptırmak

Blog sayfasına dönün

Açılmayan Telefondan Veri Kurtarmak

Açılmayan telefondan veri kurtarma noktasında CepMarket olarak müşterilerimize tam destek veriyoruz. CepMarket, 2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir telefon teknik servisidir. Mağazamızda bugüne kadar sayısız Android ve iPhone telefonların verilerini kurtardık.

Ekranı Kırılan Telefondan Veri Kurtarma Yaptırmak

Hemen herkes hayatında en az bir ya da birden fazla kez telefonunu yere düşürür ve cihazı bunun sonucunda ağır hasar alır. Bu hasar kimi zaman kamerayı, hoparlörü ya da şarj soketini bozabilirken kimi zamanda ekranı çalışamaz hale getirebiliyor. Peki ekranı bozulan ve bunun sonucunda ekranı çalışmayan bir cihazdan verilerinizi nasıl kurtarırsınız?

Bilinmesi Gerekenler

CepMarket teknik servisimizde tüm müşterilerimize ekranı açılmayan telefondan veri kurtarma hizmeti sunuyoruz. Uzmanlarımız cihazınızdaki resimleri, videoları, kişileri, SMS mesajlarını ve daha fazlasını kurtarabiliyorlar. Peki telefondan veri kurtarma işleminin ücreti nedir? Ücretler cihazın kondisyonuna (başka hasarları olup olmadığına) göre değişebiliyor.

 • Ekranı giden cihazınız onarılmaz halde ise verilerini kurtardıktan sonra dilerseniz telefonu geri dönüştürmek üzere sizden satın alabiliyoruz. Böylece Kadıköy servisimizde cihazınızı değerlendirme şansı da buluyorsunuz.

Ücretleriniz Nedir?

Tamirlerimiz Samsung veya Xiaomi gibi tüm Android cihazlardan, iPhone ve iPad gibi diğer iOS cihazlara kadar geniş yelpazeden ürünleri kapsamaktadır. Kurtardığımız bilgileri dilerseniz tarafınıza e-posta olarak da gönderiyoruz. Bunu özellikle vCard formatında elde ettiğimiz .vcf rehber dosyaları için yapıyoruz.

 • Rehber bilgilerini kurtarma: 100 TL
 • Resim: 200 TL (Maksimum 10 GB, sonraki her GB 20 TL)

Not: Ekranı kırık ve şifresi unutulan veya sıvı hasarı alan cihazların bilgilerinin kurtarılmasında ücretler farklılık gösterebilir.

Bilgilerimi Kurtarmanız Ne Kadar Sürer?

Bu işlem Kadıköy teknik servis mağazamızın yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Ancak uygun bir günde aynı gün ya da saat içerisinde akıllı telefonunuzdaki bilgilerin kurtarıldığını görebilirsiniz. Hatta dilerseniz servisimizde beklemeyi seçebilir veya Kadıköy’de biraz zaman geçirdikten sonra geri gelebilirsiniz.

Cihazımın Performansı Değişir mi?

Ekranı giden cihazdaki bilgilerin kurtarılmasında telefonunuzun performansında kesinlikle herhangi bir değişiklik olmaz. İşlem sadece telefondaki dahili depolama birimine erişilmesini ve içerisindeki fotoğraf, video, kişiler, notlar veya buna benzer diğer verilerin geri kazanılmasını kapsar. Elbette hangi verileri kurtarmak istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz.

Ekran Değişimi de Yapıyor musunuz?

Cihazın ekranı kırık olduğundan büyük ihtimalle ya görüntü vermeyecek ya da dokunmatiği arızalı olacaktır. Bu durumda dilerseniz verilerini kurtarmayı denemeden önce Kadıköy servisimizde doğrudan ekran değişimi de yaptırabilirsiniz. Bu seçenek eğer ekran değişimi veri kurtarmadan uygun fiyatlıysa müşteri için avantajlı ve makul olacaktır. Ekran değişimleri tüm Android ve iOS cihazları kapsar. Ortalama süre 1 saat olup işlemin ardından performansınız değişmez.

Ekranı Kırık Telefonların Onarım Ücretleri

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (26)

 • Müşteri cevap

  Usta ana kartı bozuk telefondan veri kurtarma yapıyor musunuz cep telefonu veri kurtarma merkezi olarak arkadaşım sizi tavsiye etti. Benim iphone 7 durup dururken kapandı, çöken telefon nasıl kurtarılır? iPhone ana karttan veri kurtarma kurtarıyor musunuz? evet ise çok makbule geçer.

  Açılmayan telefonu bilgisayara bağlamak için çeşitli yollar denedim, yapamadım net üzerrinde veri kurtarma fiyatları çok pahalı resim kurtarma için kadiköyde bir firma 3000 TL istedi benden.

  İnsanlık ölmüş fiyat listesinizde fiyatlardan bana yardımcı olurmusunuz resimlerin hepsini almamız gerekmiyor içinden bazılarını almam yeteli bu iş için size 500 TL ödemeye razıyım

  2 Temmuz 2020 , 03:11
 • Müşteri cevap

  Selamlar ekranı kırık telefondan veri kurtarma yaptırmak istiyorum fakat içindeki verilerim çok önemli bu işlemleri yaparken yanınızda beklemek istiyorum local olarak teslim alabilirim dosyaları online uğraşmamız gerekmez.

  Süreç nedir nasıl işliyor sıra alıyor muyuz ? çok bekler miyiz beni bilgilendirebilirimisiniz

  1 Temmuz 2020 , 19:39
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Ekranı kırık cihazlarda servis test ekranı montajı süresi tahmini 20 DK’dır. Veri kurtarma bölümünde yoğunluk yok ise misafirimiz olabilir bu işlemleri en yakından inceleyebilirsiniz.

   Local yedek hizmetimiz sırasında bekleme alanımızda cihazınızı gözlemleyebilirsiniz. Tahmini işlem süresi verileriniz standart boyutlarda ise 20 GB altında bu işlem 1 saat sürmeketdir.

   20 GB üzeri veri kurtarma ücretleri ve süreçleri değişkenlik göstermektedir.

   1 Temmuz 2020 , 23:31
 • Müşteri cevap

  İç ve dış iç ekranı komple kırık telefondan veri kurtarma yapabilir misiniz ?

  1 Temmuz 2020 , 19:37
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Evet darbe almış kırılmış bir ekrana sahip telefonda veri kurtarma desteği sunmaktayız. Bunu dilerseniz kargo üzerinden cihazınızı gönderim verilerinizi şifreli olarak mail adresiniz üzerinden alabilirsiniz.

   Yardım mı Lazım?
   https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

   1 Temmuz 2020 , 23:32
 • Müşteri cevap

  benim kızımın iphone kırıldı içindekileri nasıl kurtarabilirim, bunu kendim yapabilirmiyim cihazı size getirmek gerekiyormu *

  1 Temmuz 2020 , 19:36
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Ekranı kırılan cihaz üzerinden şifre yok ise iTunes üzerinden yedek alabilirsiniz. Ancak ekranda şifre varsa bu durumda teknik servisimizde geçici ekranlar ile verilerinizi kurtarabiliriz.

   Bu süreçte mağazamızda bekleyebilir kahvenizi yudumlayabilirsiniz. İşlem süresi 1-2 saat arasında değişmektedir.

   1 Temmuz 2020 , 23:34
 • Müşteri cevap

  Nette çok arama yaptım kapalı android telefondan veri kurtarma bulamadım ücretli uygulamalar satın aldım olmadı.

  CepMarket bana bu konuda çok destek oldu inanılmaz tüm resimleri ve rehberimi orada gözümün önünde kurtardılar, sadece benim işlemim yapıldı sonrasında kalıntıları temizlediler. Güvenim bu firmaya sorunsuz

  Uygun fiyatlı resim ve rehber kurtarma işlemlerinizde tercih edebilirsiniz, gözünüz bu konuda arkada kalmaz.

  1 Temmuz 2020 , 19:35
 • Müşteri cevap

  Telefonum kırıldı içindekileri nasıl kurtarabilirim bana destek sunabilir misiniz İstanbul dışındayım ancak kargo ile gönderim yapabilirim size uygun mu kargo ile verilerimizi USB bellek içinde atabilirmisiniz. Çok değerli PDF dosyalarım mevcut

  1 Temmuz 2020 , 19:33
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz, detaylara hemen aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

   https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Verileriniz teknik servisimizde gizlilik ile kurtarılmaktadır, tüm verileri şifreli ve dönüşümsüz olarak silinmektedir. Verileriniz dilerseniz local dilerseniz online olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

   1 Temmuz 2020 , 23:35
 • Müşteri cevap

  Peki ekranı kilitli telefondan veri kurtarma yapıyor musunuz ?

  1 Temmuz 2020 , 19:32
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Ekran şifrenizi biliyorsanız firmamız sizlere test ekranı sağlıyor, geçici ekranlar ile şifreler kaldırılıp istediğiniz veriler sizlere USB ile teslim ediliyor.

   1 Temmuz 2020 , 23:36
 • Müşteri cevap

  Bendede bir telefon var denize düşmüştü bekledi öyle tamir ettirmedim hiç ekranı gözükmeyen telefondan veri kurtarma yaparsanız telefon sizin olabilir içindekileri istiyorum. Cihazım çöp ve geri gönderim istemiyorum geri dönüşümlü parça ayrıştırma işlemine alınabilir

  1 Temmuz 2020 , 19:32
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Cihadınızı kargo ile gönderebilirsiniz, firmamızda tüm kargolar ücretsizdir.

   Ekranınız bozuk yada kırık bile olsa CepMarket olarak veri kurtarma alanlarında profesyonel destek sunuyoruz. Cihazınız dilerseniz kargo ile geri gönderilebilir, dilerseniz parçalanıp geri dönüşümlü alanlara gönderilebilir.

   1 Temmuz 2020 , 23:38
 • Müşteri cevap

  Sizde satılık ekranı kırık telefondan veri kurtarma programı varmı

  1 Temmuz 2020 , 19:31
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Firmamızda tüm veri kurtarma aşamaları manuel yapılmaktadır, bu sayede her bir işlem sonrası tüm verilerin McAfee ile parçalandığından emin olmaktayız.

   Verileriniz gizlilik ilkemizde paylaştığımız gibi sadece sizlere özel olarak geçici yedeklenmektedir.

   Bu alanda sizlere önerebileceğimiz bir program ise bulunmamaktadır. Bazı veri kurtarma işlemlerinde sadece ekran değişimi yeterli olmamaktadır, bazı modellerde entegre değişimi gibi işlemler gerekmektedir.

   1 Temmuz 2020 , 23:40
 • Müşteri cevap

  Geçen gün yanlışlık ile kırılan telefonum ekranı bozuk sadece sanırım hiç görüntü yok telefondan veri almak için neler yapabilirim. Siz ücret ile bu konuda bana yardım eder misiniz

  1 Temmuz 2020 , 19:31
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Kargo ile ücretsiz gönderi ile verilerinizin kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Kurtarılan veriler dilerseniz USB ile yerinde teslim ediliyor, dilerseniz mail adresiniz üzerinden kriptolu olarak sizlere ulaştırılıyor.

   Rehber için kurtarma ücreti 100 TL’dir, Resim kurtarma ücretleri ise 20 GB için 200 TL’dir.

   Kargo gönderim detayları için tıklayabilirsiniz.

   1 Temmuz 2020 , 23:48
 • Müşteri cevap

  iyi çalışmalar sadece ekranı kırılan telefondan fotoğraf kurtarma maliyeti nedir ekran değiştirmek istemiyorum bütçem çok uygun sayılmaz

  1 Temmuz 2020 , 19:30
  • Cep Market cevap

   Merhaba; 20 GB ( Resim Kurtarma Ücreti ) image rescue price 200 TL’dir.

   1 Temmuz 2020 , 23:49
 • Müşteri cevap

  Benim kullandığım Mi 8 telefon yurtdışı telefon kasa ve ekran olarak çöp oldu ekranı kırılan telefondan veri kurtarma konusunda bana destek sunarsanız inanılmaz sevinir mutlu olurum.

  İçindeki resimlerim çok önemli neredeyse 64 GB veri full

  1 Temmuz 2020 , 19:29
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Ekranı kırılan Mi 8 cihazınıza test ekranı takılarak verilerinizin kurtarılması sağlanabilir.

   İşlem ücreti 20 GB başına 200 TL’dir.

   1 Temmuz 2020 , 23:45
 • Müşteri cevap

  Ekranı kırılan telefondan bilgileri kurtarma işlemi yapıyorsunuz sanırım Samsung içinde destek veriyor musunuz ?

  1 Temmuz 2020 , 19:28
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Evet firmamız Samsung marka cep telefonların veri kurtarma desteği sunmaktadır.

   Ekranınız kırık yada hiç açılmıyor olsa da sizlere bu konuda uzman destek sunmaktayız.

   1 Temmuz 2020 , 23:43
 • Müşteri cevap

  Ekransız telefondan veri kurtarma yapıyorsanız bana iphone 7 içindeki 100 gb resimi kaç paraya kurtarırsınız *

  1 Temmuz 2020 , 19:26
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Evet verilerinizi firmamız kurtarmaktadır, ücretlendirme ise şu şekildedir.

   Rehber Kurtarma İşlemi Ücreti: 100 TL
   Resim Kurtarma İşlemi Ücreti: 200 TL

   NOT: ( 20 GB ) Her 20 GB data için 200 TL ücretlendirme uygulanmaktadır.
   Süreç: ( 20 GB ) Her 20 GB data için 1 saat işlem süresi bulunmaktadır.

   1 Temmuz 2020 , 23:42

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün